Prodej bytu 4+kk o rozloze 105 m2 se sklepem, garážovým stáním, ulice Olšanská, Praha 3 - Žižkov

Ve výhradním zastoupeni Vám nabízíme byt v projektu Garden Towers v Praze na Žižkově. Jedná se o jeden z největších projektů Central Group, který nabízí bezpečné bydlení v širším centru Prahy. Celý areál má vstup recepcí, vlastní parkování, obchody a zeleň. Nabízený byt má výměru 105 m², dispozici 4+kk, vlastní sklep a garážové stání v 1.PP areálu. Vstup do bytu je prostornou chodbou a z haly je vstup, krom jednoho pokoje, do všech místností zvlášť. Máme zde tři samostatné pokoje, velkou obývací místnost s moderním a vybaveným kuchyňským koutem, dvě koupelny s toaletou a komoru v rámci bytu. Orientace bytu je sever – jih a na každou stranu je jeden balkon. Severní do klidného vnitrobloku celého areálu a jižní nad koruny stromů klidné vinohradské zeleně.

Cena 14 950 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Praha 3 - Žižkov
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1124
Typ reality Byt
Energetický štítek B - velmi úsporná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 105 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení tramvaj.
Byt je v osobním vlastnictví.
Přístup k bytu bezbariérový, k dispozici výtah.
Vodovod, vodoměr: teplá i studená voda.
Voltáž 230 V.
Topení ústřední dálkové.

Popis nemovitosti

Byt se nabízí k vlastnímu bydlení nezařízený a můžete si ho tak vybavit dle svých představ. Druhou možností je investice a můžete byt převzít s nájemníky, kteří zde již několik let žijí a jsou velice spokojeni. Je na ně spolehnutí a vaše případná investice může ihned generovat slušný nájem.

Další přidanou hodnotou je společná terasa plná zeleně na střeše 6. NP s možností relaxace či grilování. Příjemné je i podzemní parkování až pro 200 aut, určené pro návštěvy do dvou hodin zdarma.

V okolí je veškerá občanská vybavenost, poliklinika a pošta přímo naproti, stanice tramvají před areálem, metro v docházkové vzdálenosti. Množství rozlehlých parků a sportovišť.

Prezentace: https://www.petrasekvit.cz/olsanska/

Další informace Vám rád poskytnu při osobní prohlídce bytu.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Vít Petrášek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.