Pronájem garážového stání o rozloze 30 m2, ulice Soukalova, Praha 12 - Modřany

V exkluzivním zastoupení nabízíme k pronájmu garážové stání v OV, a to v podzemním podlaží novostavby bytového domu na adrese Soukalova, Praha 12 - Modřany. Garážové stání má číslo 83 a velikost 30,07 m2. Garáž je k dispozici ihned za měsíční nájemné 2 400 Kč bez omezení práv.

Cena 2 400 Kč (za měsíc)
Lokalita Praha 12 - Modřany
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1170
Typ reality Garáž

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 30 m2

Vlastnosti nemovitosti

Konstrukce panel.
Dopravní spojení: autobus, MHD.

Popis nemovitosti

Garáž je v objektu umístěna hned u vchodu v uklizeném a čistém prostředí. Umístění je vhodné i pro invalidy (vozíčkáře). Objekt má jeden výjezd do zadní ulice a dále vjezd a výjezd z hlavní silnice. Přístup do objektu je na čipy. Objekt by postaven v roce 2020.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost i Správa garáží.

Jelikož radnice chystá změny v jejichž důsledku budou v místě a okolí ubývat parkovací místa i možnosti klasického parkování na ulici, je nabízené garážové stání vhodnou jistotou pro parkování v této lokalitě. Parkovací místo v podzemních garážích však není vhodné pro elektromobily s litiovými bateriemi.

Praha 12 je městská část na jihu hlavního města Prahy o rozloze 2 333 ha, rozkládající se na pravém břehu Vltavy. Tvoří ji celá katastrální území Cholupice, Kamýk, Komořany, Modřany a Točná. Praha 12 vznikla v listopadu 1994 přejmenováním městské části Praha - Modřany (1990–1994). 

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Martin Štefka Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.