Prodej chaty o dispozici 4+1 s obytnou plochou 120 m2 a pozemkem 670 m2, ulice Nad Údolím hvězd, Praha-Lipence

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pozemek s chatou na velice zajímavém místě. Nachází se v ulici Nad údolím hvězd s krásným výhledem do údolí. Lokalita je součástí Lipenců a spadá pod Prahu 5. Nový majitel tak může vlastnit nemovitost, která je na území hlavního města a zároveň být na prahu okolní přírody, která začíná doslova za domem.

Cena 4 850 000 Kč (za nemovitost)
Cena k jednání! Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Praha-Lipence
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1206
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 120 m2
Zastavěná plocha 102 m2
Plocha pozemku 670 m2

Vlastnosti nemovitosti

Nemovitost je v osobním vlastnictví.
Umístění v klidné části, parkování na pozemku.
Dopravní spojení: autobus, MHD.
Kostrukce je smíšená.
Počet podlaží: 3 podlaží.
Vodoměr: studená voda.
Vodovod i vlastní zdroj, voltáž 230 V, 380 V.
Topení ústřední elektrické.

Popis nemovitosti

Provedli jsme aktuální geodetické zaměření celé parcely a stávající výměra je nyní 670 m2 pozemku a 102 m2 stavby. Dokončujeme pasport budovy a po schválení SÚ Zbraslav bude vše vloženo na KÚ. Do budoucna může tedy nový vlastník využít stávající zastavěnou plochu, což bude v této lokalitě veliký úspěch.

Budova prošla částečnou rekonstrukcí, nová elektroinstalace, rozvody vody a odpadů, sádrokartonové stropy a nové topení s elektrickým kotlem.

Dispozice je 4+1, dvě prostorné obývací místnosti, samostatná kuchyně a dva pokoje. Vrchní pokoj má vstup na terasu. Koupelna a toaleta jsou samostatné. Dále je zde technická místnost, komora a další předsíň se vstupem na zahradu. Velkým bonusem je vlastní parkovací stání na pozemku a další vjezd do zahrady.

Celou stavbu můžete postupnou úpravou předělat k obrazu svému a připravit si tak nové bydlení dle svých představ.  Obec Lipence je velice vstřícná, opravená budova může využít stávající zastavěné plochy a společně s dalším patrem dosáhnete až 140 m2 užitné plochy. Též je možno zažádat o přidělení čísla popisného.

Nemovitost je připojena na veřejný vodovod, elektřinu, odpady do jímky. Vzhledem k velikosti pozemku se nabízí vybudování ČOV se vsakem.

Celá oblast je velice vyhledávanou částí Prahy, bydlení ve městě a přesto v přírodě. V Lipencích se dostavuje jedno z největších golfových resortů, nová Billa, veškerá občanská vybavenost je v sousedící Zbraslavi. Dopravně je místo propojeno busy MHD a nedalekou dálnicí D4 a D0. Přímo v těchto místech začíná naše nejdelší pohoří Brd.

Pro bližší informace a prohlídku kontatujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Vít Petrášek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.