Prodej rodinného domu o dispozici 3+1 s užitnou plochou 75 m2 a pozemkem o rozloze 320 m2, ulice nám. Pod lípou, Praha - Holyně

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme rodinný dům v jedné z nekrásnějších lokalit Prahy 5 – Holyně, na prahu Prokopského údolí. Dům je původní vesnické zástavby z roku 1926 po malé rekonstrukci. Nabízí možnost celkové rekonstrukce a tím si vytvořit bydlení dle svých představ. Další možností je na pozemku postavit nový dům a bydlení si tak přizpůsobit zcela svým nárokům. V současné době má tato nemovitost dispozici 3+1, tři samostatné pokoje, kuchyni, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň. Dále lze využít celé půdní podkroví. Pozemek je zčásti svažitý a ve spodní části jsou dále k dispozici hospodářské prostory a sklep.

Cena 8 720 000 Kč (za nemovitost)
Cena k jednání! Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Praha - Holyně
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 979
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 75 m2
Zastavěná plocha 100 m2
Plocha pozemku 320 m2
Ostatní plocha 25 m2

Vlastnosti nemovitosti

Umístění v klidné části s parkováním na pozemku.
Dopravní spojení: autobus, MHD.
Stav cihlové budovy: před rekonstrukcí.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Voltáž 230 V, topení ústřední tuhá paliva.
 

Popis nemovitosti

Nemovitost je napojena na vodovodní řad, odpad je nyní sveden do jímky, přípojka kanalizace je připravena. Zastavěná plocha je 100 m2, obytná plocha je 75 m2. Ostatní plocha 25 m2. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedena energetická třída G. Nemovitost je zatížena exekucí ve výši cca 200 000 Kč, která bude v rámci prodeje vypořádána.
 
Prezentace - vlastní stránky:   https://housetour.cz/holyne/ 

Veškerá občanská vybavenost je v sousedícím Barrandově. Obchody, služby, školky, školy a sportoviště včetně bazénu. MHD zastávka bus je přímo v obci vedle restaurace, další zastávky tramvají čtyř linek do pěti minut chůze. Obec má také vlakovou zastávku ČD. Do deseti minut jste na stanici metra trasy B – Smíchovské nádraží. Přes nedaleký městský okruh jste velice rychle napojeni na celou dálniční síť kolem Prahy. Do 15 min na letišti Václava Havla.

Obec Holyně se nachází na samém okraji města přímo nad Prokopským údolím v kterém bývalo deset vodních mlýnů. Dnes je tato oblast Chráněnou přírodní rezervací Českého krasu a nabízí nádherné přírodní scenérie, trasy pro pěší a cyklo turistiku a mnoho krásných míst k relaxaci a odpočinku.

Další informace Vám rád sdělím osobně.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Vít Petrášek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.