Pronájem lukrativního obchodního prostoru o výměře 1 086 m2 s prostornou terasou, ulice K Radotínu, Praha - Zbraslav

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme velice zajímavou nabídku pronájmu. Jedná se o ojedinělou nemovitost ve velice lukrativní lokalitě Prahy. Nabízené prostory jsou součástí statku Peluněk mezi Zbraslaví a Lipencemi (Praha 5) a v současnosti slouží jako zázemí a klubovna golfového resortu Prague City Golf. Tyto prostory o výměře 1.086 m2 se nachází v přízemí budovy, jejich součástí je i terasa 122 m2. K dispozici budou přibližně od září tohoto roku. Ptáte se proč inzerujeme s takovým předstihem? Protože jde o velmi specifický objekt na velice zajímavém místě a vyžaduje si tudíž specifického zájemce se zajímavým projektem podnikání. Informace o ceně v RK.

Lokalita Praha 5 - Zbraslav
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1140
Typ reality Komerční prostory

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 1086 m2

Vlastnosti nemovitosti

Bezbariérový přístup do prostor.
Celkový počet podlaží: 3 podlaží.
 

Popis nemovitosti

Prostory jsou nyní zařízeny jako golfová klubovna – recepce, šatny, toalety, klubovna, restaurace se zázemím, kanceláře, sklady. Interiér celého hlavního prostoru přízemí je z cihlových kleneb s mohutnými sloupy.  Ostatní prostory zázemí, šatny, toalety a recepce jsou zařízeny v moderním stylu. Přístup je z několika stran a prostor lze tudíž zajímavě rozdělit.

V areálu je velké parkoviště, okolí je plné zeleně a dostupnost zařizují linky městských autobusů. Dálnice D4 a celý městský okruh je velice blízko, což zaručuje dobrou dopravní dostupnost. Na letiště Václava Havla se tak dostanete do 20 minut.

Cenové podmínky nájmu a služeb Vám sdělíme na dotaz na základě vašich představ využívání.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Vít Petrášek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.