Pronájem prostoru k bydlení o rozloze 207 m2, ulice Belgická, Praha 2 - Vinohrady

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme prostory k bydlení na velice dobré adrese Prahy 2. Jedná se o dva spojené byty, celé 2. NP budovy v ulici Belgické. Celková užitná plocha je 207 m2, nabízí celkem 6 samostatných místností, kuchyň, dvě koupelny a dvě toalety. Celý prostor je propojen velkou chodbou – halou. Z jedné místnosti je vstup na zasklenou pavlač – zimní zahradu orientovanou do vnitrobloku. K dispozici během února 2023.

Cena 85 000 Kč (za měsíc)
Plus 1 000 Kč/os. zálohy na služby, energie přepis na nájemce, kauce, provize RK
Lokalita Praha 2 - Vinohrady
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1144
Typ reality Byt
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 207 m2

Vlastnosti nemovitosti

Celkový počet podlaží: 6 podlaží.
K dispozici výtah.
Vodoměr: studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, plyn, topení etážové.

Popis nemovitosti

Tato oblast Prahy 2 je jen kousek od centra města. V docházkové vzdálenosti se nachází náměstí Míru, které Vám nabídne celou řadu kaváren a restaurací, stejně jako celé okolí. Najdete tu také známé Vinohradské divadlo. Díky stanici metra trasy A, tramvajovým a autobusovým linkám se dostanete do všech koutů Prahy.  Je zde soustředěna veškerá správa Prahy 2, školky a školy a celá řada zdravotnických zařízení.

Dům má vlastní vjezd a ve vnitrobloku je k dispozici garáž pro dva osobní automobily. V současné době zde funguje zavedená právní kancelář, která se stěhuje na jiné místo, což je důvodem uvolnění těchto prostor.

Náklady na provoz: nájem včetně garáže je 85.000 Kč, služby 1.000 Kč/os., energie přepis na nájemce, v těchto dnech je spotřeba elektřiny a plynu okolo 15.000 Kč, vše měsíčně a kauce dohodou. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.


 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Vít Petrášek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.