Prodej bytu 2+1 o rozloze 51 m2 se sklepem 1,8 m2, ulice nám. Svobody, Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 51 m2 s dispozicí 2+1 v samotném centru Blanska na náměstí Svobody. Byt se nachází ve 2. poschodí bytového domu a patří k němu také sklep o velikosti 1,8 m2. Dvě okna bytu (ložnice a obývací pokoj) jsou orientována severovýchodně a jedno okno (kuchyň) jihozápadně. Nadmořská výška cca 276 m n.m. GPS souřadnice bytového domu: 49.3638686N, 16.6436681E.

Cena 4 200 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita https://mapy.cz/zakladni?x=16.6435952&y=49.3639098&z=17&source=addr&id=10491926&ds=1
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1041
Typ reality Byt, 2+1
Energetický štítek E - nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 51 m2
Ostatní plocha 2 m2

Vlastnosti nemovitosti

Byt je v osobním vlastnictví.
Společné prostory: kočárkárna.
Dopravní spojení: autobus, vlak, MHD.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, plyn, plynovod.
Topení ústřední dálkové.
 

Popis nemovitosti

Dispozice bytu:
Chodba (8,5 m2), kuchyň (11,2 m2), obývací pokoj (16,0 m2), ložnice (11,6 m2), koupelna s toaletou (3,7 m2), Dále k bytu patří sklep (1,8 m2) v přízemí. Výška všech místností je 2,6 m. Je možné také využívat společného prostoru kočárkárny v přízemí a společný půdní prostor v podkroví bytového domu.
 
Náklady na bydlení:
Celkové měsíční zálohy za topení, fond oprav, vodné a stočné, pojištění, služby, atd. Činí nyní 4.721 Kč + 1.740 Kč zálohy na elektřinu. Celkem 6.461 Kč měsíčně. Tyto zálohy jsou nastaveny na pětičlennou rodinu se třemi malými dětmi, spotřeba energií je tedy vyšší a tomu odpovídají i nastavené zálohy. Ohřev teplé vody a vytápění je ústřední dálkové. Energetická náročnost budovy E.


Občanská vybavenost:
Ve městě Blansko se nachází veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti bytového domu se nachází náměstí, kavárny, obchody s potravinami, menší dětská hřiště, restaurace, zámecký park, sportovní ostrov, mateřské a základní školy a vlaková zastávka Blansko město s přímým spojením do Brna za 30 minut.

Inženýrské sítě a doprava:
Dopravní spojení: autobus, vlak (trasa Brno – Česká Třebová cca 5 minut pěšky na zastávku Blansko město), MHD
Příjezd k bytovému domu: po obecní komunikaci
Parkování: parkoviště přímo u bytového domu
Elektřina: ano
Vodovod: ano
Kanalizace: ano
Plynofikace: ano (v bytě samotném je plyn odpojen, ale dá se znovu zažádat o připojení)
 
Život v Blansku:
Město Blansko je okresní město, ve kterém žije v současné době přibližně 20000 obyvatel.  Naleznete zde veškeré zázemí pro život a poměrně široké možnosti zaměstnání. Co nenajdete v Blansku, najdete v Brně, ve kterém jste vlakem či autem za půl hodinky.
 
V okolí se nachází spousta kulturních turistických cílů, jako například zámky v Rájci - Jestřebí, Blansku, Lysicích, Letovicích a Boskovicích, kde se také nachází Westernové městečko a hrad. Ale také přírodních turistických cílů v chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
 
S případným hypotečním servisem dle individuálních potřeb rádi pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Alois Šmerda Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.