Prodej bytu 3+kk o rozloze 58 m2 se zahrádkou, garáží a sklepy, ulice Dolní, Doubravice nad Svitavou

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+kk o velikosti 58,2 m2 se zděným jádrem v Doubravici nad Svitavou na ulici Dolní. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží z celkových 2 bytového domu a patří k němu také dva sklepy, garáž a plocha využívaná jako zahrádka. Okna jsou orientována na severozápad a jihovýchod. Nadmořská výška cca 298 m n. m. GPS souřadnice bytového domu: 49.4403522N, 16.6254808E.

Cena 3 682 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Doubravice nad Svitavou
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1220
Typ reality Byt
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 58 m2
Ostatní plocha 112 m2

Vlastnosti nemovitosti

Byt je v osobním vlastnictví.
Počet bytů na patře: 2 byty.
Dopravní spojení: autobus, vlak.
Voltáž 230 V, vodovod, kanalizace, plynofikace.
Topení lokální plynové.
 

Popis nemovitosti

Dispozice bytu:
Chodba (5,4 m2), obývací pokoj (11,5 m2), kuchyňský kout (6,0 m2), pokoj (16,7 m2), pokoj (15,2 m2), koupelna (2,5 m2), toaleta (0,9 m2). K bytu patří dva sklepy (5,0 m2 a 14,5 m2) v přízemí. Garáž v těsné blízkosti bytového domu (15,8 m2). Plocha využívaná jako zahrádka (cca 77 m2). Výška všech místností je 2,6 m. Před vchodem do bytového domu je vytvořen příjemný prostor s posezením a hracími prvky pro děti.
 
Náklady na bydlení:
V současné době byt obývá čtyřčlenná rodina s dvěma malými dětmi. Zálohy na energie jsou následující: elektřina 2.500 Kč měsíčně, plyn 2.500 Kč měsíčně, voda 1.000 Kč měsíčně, fond oprav SVJ 1.200 Kč měsíčně. Celkové měsíční náklady tedy aktuálně činí 7.200 Kč. Ohřev teplé vody je řešen elektrickým bojlerem a vytápění vlastním plynovým kotlem, který je umístěn ve sklepě. Veškeré elektrické rozvody jsou v mědi, rozvody vody a odpadu v plastu. Vzhledem k nedodání štítku energetické náročnosti budovy: energetická třída G.
 
Občanská vybavenost:
V městysu Doubravice nad Svitavou se nachází částečná občanská vybavenost. Najdete zde mateřskou školu, základní školu do 5. třídy, poštu, obchod s potravinami, dětská hřiště, hospůdky a další. Veškerou další občanskou vybavenost najdete v Blansku a Boskovicích.
 
Inženýrské sítě a doprava:
Dopravní spojení: autobus (trasa Boskovice – Blansko autobusová zastávka cca 2 minuty pěšky), vlak (trasa Brno – Česká Třebová cca 5 minut pěšky na zastávku Doubravice nad Svitavou)
Příjezd k bytovému domu: po obecní komunikaci
Parkování: parkoviště přímo u bytového domu a ve vlastní garáži
Elektřina: ano
Vodovod: ano
Kanalizace: ano
Plynofikace: ano
 
Život v Doubravici nad Svitavou:
V městysu Doubravice nad Svitavou žije v současné době přibližně 1400 obyvatel. Naleznete zde veškeré potřebné zázemí pro život a široké možnosti zaměstnání v Boskovicích, Blansku, případně v Brně, ve kterém budete vlakem přibližně za 40 minut. V okolí se nachází spousta kulturních a turistických cílů, jako například zámky v Rájci–Jestřebí, Blansku, Lysicích, Letovicích a Boskovicích, kde se také nachází Westernové městečko a hrad, ale také přírodních turistických cílů v chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
 
S případným hypotečním servisem dle individuálních potřeb rádi pomůžeme.
 
Jestliže Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat k domluvení osobní prohlídky.
 


 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Alois Šmerda Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.