Prodej RD 2x 2+1, 194m2, Svitávka, ulice Palackého

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný, nepodsklepený, zděný, rodinný dům s jedním nadzemním podlažím v klidné části městyse Svitávka, ulice Palackého. Zastavěná plocha nemovitosti je 194 m2, podlahová plocha 134 m2.

Cena 1 100 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Svitávka
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 668
Typ reality Dům
Plocha 328 m2
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Zastavěná plocha 194 m2
Obytná plocha 134 m2

Vlastnosti nemovitosti

konstrukce  domu - cihla
rekonstrukce - částečná
parkovací stání - ano
autobus - ano
vlak - ano

školka
škola
obchod
pošta
 

Popis nemovitosti

Současná dispozice domu je rozdělena na 2 části, kde přední 2+1 je po rekonstrukci, která proběhla v roce 2007 - plastová okna, některé omítky, dlažba v kuchyni, sprchový kout, elektrokotel, radiátory, rozvody ústředního topení v mědi, …
V zadní části 2+1 určené k rekonstrukci jsou 2 pokoje, kuchyň a skladovací prostory.
Výhodou je možnost využít celou nemovitost jako 4+1 s příslušenstvím, nebo zachovat rozdělení na 2 samostatné bytové jednotky.
V přední části prostornou vnitřní verandou se vstupní chodbou (13 m2) projdeme do komory (3,3 m2), kotelny s elektrokotlem (2 m2), do koupelny (5,6 m2) nebo do kuchyně (12,5 m2).
V kuchyni je příprava pro kuchyňskou linku, na podlaze položena keramická dlažba. Z kuchyně vcházíme do prvního obytného pokoje (21,5 m2). Podlaha je zde z OSB desek. Druhý pokoj přístupný také z kuchyně (17 m2) byl dříve využíván jako ložnice.
Koupelna je společná s toaletou. Je zde postavený zděný sprchový kout a vedle něj umístěný elektrický bojler pro ohřev vody… Výhodou je okno, které celou místnost prosvětluje.
V zadní části nemovitosti je nutná celková rekonstrukce. Obsahuje kuchyň (12,5 m2), dvě obytné místnosti (18,4 m2 a 18,9 m2) a spíž (6,9 m2).
Celá nemovitost je po obvodu svisle odizolována nopovou folií (rok 2012). Střecha je v dobrém stavu, možnost půdní vestavby. Nová vodovodní přípojka (rok 2016), nová kanalizační přípojka (rok 2014), plynovodní řád je pro připojení k dispozici v chodníku před domem.
K nemovitosti náleží pouze zastavěný pozemek. Okolní pozemky jsou dlouhodobě pronajímány od městyse, možnost i odkupu. Přístup k nemovitosti je bezproblémový, parkování ve dvoře přímo u domu.
Výhodou je klidná lokalita, úplná občanská vybavenost, vlaková zastávka 150 m, sousedící pošta, ZŠ 150 m, MŠ do 300 m. Město Boskovice vzdáleno 5 min jízdy vozidlem, rychlá dostupnost silnice Brno – Svitavy.
Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte makléře. S financováním rádi pomohou naši úvěroví specialisté.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Miroslav Zřídkaveselý Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.