Prodej RD 2+1 – Svitávka, ulice Palackého

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný nepodsklepený zděný rodinný dům s jedním nadzemním podlažím v klidné části městyse Svitávka, ulice Palackého. Zastavěná plocha nemovitosti je 194 m2, podlahová plocha 132 m2.

Cena 950 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Svitávka
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 668
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Zastavěná plocha 194 m2
Obytná plocha 134 m2

Vlastnosti nemovitosti

konstrukce  domu - cihla
rekonstrukce - částečná
parkovací stání - ano
autobus - ano
vlak - ano

školka
škola
obchod
pošta
 

Popis nemovitosti

Současná dispozice domu je rozdělena na 2 části, kde přední 2+1 je po rekonstrukci, která proběhla v roce 2007 - plastová okna, některé omítky, dlažba v kuchyni, sprchový kout, elektrokotel, radiátory, rozvody ústředního topení v mědi, …

Zadní část obsahuje čtyři místnosti (12,5 m2, 18,4 m2, 18,9 m2 a 6,9 m2). V současné chvíli lze využít jako skladovací prostory nebo technické zázemí.

Výhodou je možnost využít celou nemovitost jako 4+1 s příslušenstvím, nebo zachovat rozdělení na bytovou jednotku a skladovací prostory.

V přední části prostornou vnitřní verandou se vstupní chodbou (13 m2) projdeme do komory (3,3 m2), kotelny s elektrokotlem (2 m2), do koupelny (5,6 m2) nebo do kuchyně (12,5 m2).

V kuchyni je příprava pro kuchyňskou linku, na podlaze položena keramická dlažba. Z kuchyně vcházíme do prvního obytného pokoje (21,5 m2). Podlaha je zde z OSB desek. Druhý pokoj přístupný také z kuchyně (17 m2) byl dříve využíván jako ložnice.

Koupelna je společná s toaletou. Je zde postavený zděný sprchový kout a vedle něj umístěný elektrický bojler pro ohřev vody… Výhodou je okno, které celou místnost prosvětluje.

Celá nemovitost je po obvodu svisle odizolována nopovou folií (rok 2012). Střecha je v dobrém stavu, možnost půdní vestavby. Nová vodovodní přípojka (rok 2016), nová kanalizační přípojka (rok 2014), plynovodní řád je pro připojení k dispozici v chodníku před domem.

K nemovitosti náleží pouze zastavěný pozemek. Okolní pozemky o rozloze 374 m2 jsou dlouhodobě pronajímány od městyse, možnost i odkupu. Přístup k nemovitosti je bezproblémový, parkování ve dvoře přímo u domu.

Výhodou je klidná lokalita, úplná občanská vybavenost, vlaková zastávka 150 m, sousedící pošta, ZŠ 150 m, MŠ do 300 m. Město Boskovice vzdáleno 5 min jízdy vozidlem, rychlá dostupnost silnice Brno – Svitavy.

Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte makléře. S financováním rádi pomohou naši úvěroví specialisté.
 
 
 
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Miroslav Zřídkaveselý Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.