Prodej útulného RD/chalupy s terasou, zahrádkou a pozemkem, obec Kořenec, okres Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi útulný rodinný dům / chalupu o velikosti 4+1 s terasou a zahrádkou v obci Kořenec. Dům je vhodný k celoroční rekreaci i trvalému bydlení. Nachází se v klidné okrajové části obce Kořenec. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné komunikaci. K chalupě navíc patří i další pozemek o velikosti 2 281 m2 v docházkové vzdálenosti od domu.

Cena 4 454 100 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Kořenec
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1000
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 100 m2
Zastavěná plocha 144 m2
Plocha pozemku 682 m2
Ostatní plocha 2281 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: autobus.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, kanalizace, voltáž 230 V, plyn.
Topení lokální plynové.

Popis nemovitosti

Chalupa je v dobrém technickém stavu. Výstavba proběhla přibližně v roce 1945. Od té doby se řešily různé rekonstrukce jako výměna některých oken, oprava fasády a výměna topení vč. nového kotle. V roce 2012 bylo rovněž provedeno odizolování domu. Dům je suchý.

Zastavěná plocha domu činí 144 m2, z toho obytná je přibližně 100 m2. Plocha pozemku okolo domu pak tvoří dalších 538 m2. Celková plocha je tedy 682 m2. Dům má prostornou půdu, kterou by mělo být možné využít k půdní vestavbě.

Za vstupními dveřmi domu se nachází chodba. Po její pravé straně dále se nachází koupelna s vanou a záchodem, na levé straně pak po pár schodech vejdete do kuchyně. Z té se vchází do jednotlivých obytných pokojů - obývacího prostoru a pokoje po levé straně, ložnice po straně pravé. Z kuchyně je vstup do sklepa - část domu je tedy podsklepená.

V zadní části domu byl z původních prostor určených k chovu zvířat interiér změněn na prostornou místnost určenou k relaxaci a posezení. Z ní je vstup na terasu za domem. Terasa i díky krbu nabízí příjemné venkovní posezení s výhledem do zahrady.

Dům je vhodný pro ty, kteří ocení blízkost krásné přírody a klidu. Pro ty, kteří si rádi vyjdou na procházku či sportovně naladěni vyběhnou do blízkých lesů. V létě je v blízkém okolí možnost turistiky, cykloturistiky, v zimě je pak svými klimatickými podmínkami Drahanská vrchovina vyhledávaným místem pro běžkaře, pro které je v okolí upravováno mnoho kilometrů upravovaných tras. Kořenec je také vyhlášený svým golfovým resortem, kde ve velmi příjemném a klidném prostředí můžete pravidelně trávit volné chvíle se svými přáteli či rodinou. Na své si tady přijdou nejen dospělí, ale i děti.

V obci Kořenec se nachází základní občanská vybavenost - prodejna potravin, pohostinství, mateřská škola. Lékař a základní škola se nachází v nedaleké obci Benešov.

Současná majitelka chalupu využívala rekreačně a pobývala v ní pouze několikrát do roka. Spotřeba elektřiny, plynu a vody činila pouze necelých 400 Kč měsíčně. PENB nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme G.

Pro podrobnější informace nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Ing. Gabriela Miholová Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.