Nabídka prodeje RD 4+1, v obci Vísky okres Blansko

Nabízíme prodej RD 4+1 v obci Vísky, s pozemkem o rozloze 520m2 z toho 160m2 zastavěná plocha, nacházejicí se 8km od města Boskovice.

Cena 1 990 000 Kč (za nemovitost)
plus provize RK + DPH (při rychlém jednání je možná sleva)
Lokalita Vísky - Blansko
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 495
Typ reality Dům
Plocha 320 m2
Energetický štítek A - mimořádně úsporná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 160 m2
Zastavěná plocha 160 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Dům je v udržovaném původním stavu, vybavený novější kuchyňskou linkou, dvěma kotli, z toho jeden plynový, druhý na tuhá paliva, elektrický boiler, vodu lze ohřát i kotlem na tuhá paliva. Dále se zde nachází  sklep s prostornou  půdu, kotelnou, dílnou, prádelnou, velkým dvorem se dvěma chlévy, kurníkem pro slepice a dílnou pro úschovu kol a různého nářadí. Na pozemku je k využití studna s pumpou 18m hluboká, nyní v současné době je studna prázdná kvůli velkému suchu. V Domě je také zavedená internetová přípojka.
 
Obec Vísky nabízí fotbalové hřiště, jak velké tak i na malou kopanou, dětské hřiště, obchod který se nachází cca 100 m od domu, též restaurace a k využití relaxace se zde také nachází wellness centrum Ohrada, dále bowling, kulečník, posilovna, fitness, mateřská škola a základní škola do 5 stupně. Výhodou je zde výborné autobusové spojení. Třída energetické náročnosti domu je uvedena G, z důvodu nevypracování en. štítku. Při rychlém jednání je možná sleva.


 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Michaela Křepelová Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.