Prodej družstevního bytu 2+1 o rozloze 54 m2 se sklepem, ulice Školní, Svitávka

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 54,4 m2 s dispozicí 2+1 ve Svitávce na ulici Školní. Byt se nachází ve 3. podlaží z celkových 5 bytového domu. Okna jsou orientována na severozápad. Nadmořská výška cca 312 m n.m. GPS souřadnice bytového domu: 49.5004000N, 16.6016419E. Diskuze o výši prodejní ceny možná.

Cena 2 782 000 Kč (za nemovitost)
Cena k jednání! Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Svitávka
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1186
Typ reality Byt, 2+1
Energetický štítek E - nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 54 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: vlak, autobus, auto.
Počet bytů na patře: 3 byty.
Převod do OV není možný.

Popis nemovitosti

Dispozice bytu:
Chodba (7,4 m2), kuchyň (8,20 m2), 1. pokoj (18,4 m2), koupelna (2,9 m2), toaleta (0,9 m2), 2. pokoj (14,4 m2), šatna (2,2 m2). Byt má zděné jádro. Dále k bytu patří sklep (2,2 m2) v 1. podlaží. Výška všech místností je 2,6 m. Je možné také využívat společných prostor kolárny a sušárny prádla v 1. podlaží.
 
Náklady na bydlení:
Zálohy v loňském roce byly následující: elektřina 1.200 Kč měsíčně, plyn 0 Kč měsíčně, vytápění + ohřev teplé vody a studená voda 3.405 Kč, fond oprav 1.000 Kč měsíčně, služby 330 Kč měsíčně. Celkové měsíční náklady činily 5.935 Kč měsíčně a byly pro dvě dospělé osoby s malým dítětem. Ohřev teplé vody a vytápění je ústřední dálkové. Energetická náročnost budovy E.

Občanská vybavenost:
V městysu Svitávka se nachází částečná občanská vybavenost. Najdete zde, mimo jiné, mateřskou školu, základní školu do 9. třídy, poštu, sportovní halu, knihovnu, obchody s potravinami, sportbar s kavárnou a hospůdky. Veškerá další občanská vybavenost se nachází v Boskovicích.

Inženýrské sítě a doprava:
Dopravní spojení: autobus (zastávka se spojením do Boskovic cca 2 minuty pěšky), vlak (trasa Brno – Česká Třebová, na zastávku cca 5 minut pěšky)
Příjezd k bytovému domu: po obecní komunikaci
Parkování: parkoviště přímo u bytového domu
Elektřina: ano
Vodovod: ano
Kanalizace: ano
Plynofikace: ano (byt nemá přípojku plynu)
 
Život ve Svitávce:
V městysu Svitávka žije v současné době přibližně 1800 obyvatel. Naleznete zde široké zázemí pro život a také nedaleké možnosti zaměstnání. Co nenajdete ve Svitávce, najdete v Boskovicích, ve kterých budete autem za pět minut.
 
V okolí se nachází spousta kulturních a turistických cílů, jako například zámky v Rájci - Jestřebí, Blansku, Lysicích, Letovicích a Boskovicích, kde se také nachází Westernové městečko a hrad. Ale také přírodních turistických cílů v chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
 
S případným financováním dle individuálních potřeb rádi pomůžeme.
 
Jestliže vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat realitního zprostředkovatele k domluvení osobní prohlídky.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Alois Šmerda Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.