Prodej krásného stavebního pozemku o rozloze 449 m2, obec Bořetice, okres Břeclav

Exkluzivně nabízíme do prodeje krásný pozemek obdélníkového tvaru v Bořeticích. Jeho celková plocha činí 449 m2. Uhlopříčka pozemku činí 50 m, délka 50 m a šířka 9 m. Pozemek je dle územního plánu určen ke stavbě objektu k bydlení s tím, že aktuálně jsou dokončeny všechny potřebné inženýrské sítě, provedeno napojení pozemku na inženýrské sítě a zhotoveny komunikace.

Cena 1 990 000 Kč (za pozemek)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Bořetice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1227
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 449 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

V překrásné lokalitě nazvané "Panské" Bořetice se nachází jedinečné stavební pozemky s exkluzivním výhledem na majestátní Kraví horu. Chcete bydlet v lukrativní, ale klidné lokalitě, a přesto mít výborně dostupná města Brna, Břeclav nebo turistické lokality Lednice a Mikulov? A hledáte tak ideální stavební místo? Mohla by vás tak zaujmout právě nabídka stavebního pozemku nacházejícího se v moderním satelitu klidné ulice v Bořeticích, žádané lokalitě Jižní Moravy.
 
Obec Bořetice má veškerou občanskou vybavenost a vybízí k velkému množství výletů. Jedná se o lokalitu v populární vinařské oblasti, která nabízí skvělou infrastrukturu. V obci se nachází široká škála služeb, včetně mateřské školy, základní školy, obecního úřadu, pošty, ordinace, obchodu, dětského hřiště, restaurací, hotelů a penzionů, turistického a informačního centra. Dojezd do Brna cca 40 min. Hledáte-li vhodný pozemek ke stavbě domu v lokalitě, která nabízí klid a přírodu na dosah, neváhejte a domluvte si prohlídku.
 
ZFP Reality Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Bc.Radek Kučera,Msc Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.