Prodej rodinného domu 4+1 s výměrou 323 m2, ulice Na Řádku, Břeclav

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází v centru města Břeclavi. Celková výměra je 323 m2. Budova je půdorysně na ploše 127 m2, nádvoří je na ploše 196 m2. Objekt je třípodlažní, celý podsklepený, s možností využití výstavby v podkroví. Budovu lze využít i jako kancelářské prostory.

Cena 6 000 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK vč. DPH
Lokalita Břeclav
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 785
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 127 m2
Zastavěná plocha 127 m2
Plocha pozemku 323 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Vstup do přízemí 1. PP i obytné části 1. NP je z uliční strany od řeky ulice Na Řádku. 1. PP (sklepní prostory) jsou částečně zapuštěny v terénu. Vstup do 1.PP je z uliční strany samostatným vstupem po třech schodech dolů. Sklepní částí se prochází na nádvoří, které je ve stejné výškové rovině jako sklepní prostory. Nosné zdivo i dělící příčky jsou z plných pálených cihel. Na obvodovém zdivu byla provedena injektáž proti zemní vlhkosti.

Sklepní prostor je rozdělený na několik samostatných místností.  Ve dvoře objektu jsou zpevněné plochy, které navazují na terasu rodinného domu, ze které je po schodišti vstup do 1.NP sloužící pro bydlení.  Do 1.NP je jako hlavní přístup zajištěn z ulice Na Řádku samostatnými dveřmi. Pomocí schodiště umístěného za dveřmi se dostaneme na vyvýšené 1.NP.

Každá místnost je samostatně klimatizována.

Obytný prostor: - 4+1 (2x ložnic, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, WC, koupelna s WC, šatna) - rozvody elektra - rozvod domácího telefonu (spojené se zvonkem) - TV rozvod - rozvody počítačové sítě do každého pokoje  - rozvody teplovodního vytápění, radiátory a prostorový termostat topení - klimatizace, každý pokoj má vlastní jednotku s přímou regulací  - plastové okna se žaluziemi  - dveře dýhované  - 2x WC (jedenkrát samostatné)  - rohová kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči (myčka, trouba, varná deska, dřez s vodovodní baterií), koupelna – umyvadlo, sprchový kout, WC.

Půdní prostor: - vyklizená půda, s možností vybudování obytného prostoru. Energeticky je počítáno s přístavbou. Momentálně slouží jako skladový prostor.  

Nádvoří – zahrada: - nádvoří je řešeno jako okrasná zahrada se zpevněnými plochami, na které lze umístit zahradní nábytek - v zahradě je proveden rozvod vody pro zálivku  - vsup na zahradu je řešený dvěma způsoby, první přímo přes sklepní prostor a druhý otevřeným železným schodištěm z obytného prostoru  - na fasádě jsou zavěšeny klimatizační jednotky. 

Sklepní prostory: - rozvody elektra - přívod plynu a umístnění plynoměru - prostor pro plynový kotel určený pouze k topení  - elektrický bojler 120 litrů pro ohřev TUV  - přípojka vody s vodoměrem - plastové okna i dveře.  

Rekonstrukce celé budovy byla provedena v roce 2009. Vnitřní úpravy koupelny a kuchyně byly provedeny v roce 2015.  

Rodinný dům lze koupit i s přilehlou budovou více viz odkaz: https://www.zfpreality.cz/nabidka-nemovitosti/jihomoravsky-kraj/breclav/prodej-budovy-s-centrem-volneho-casu-pro-deti-ulic (stejný majitel, společné nádvoří - zahrada). V případě zakoupení obou nemovitostí je celková cena 15 mil. Kč. (sleva 1 mil. Kč).

V současné době je v domě nájemník na dobu neurčitou - rodinný dům lze koupit i jako investici - výnos 4% ročně.

Pro bližší informace kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Martin Žvátora Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.