Prodej rodinného domu se zahradou a bazénem o rozloze 605 m2, Česká, Brno

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s bazénem a zahradou v žádané lokalitě Česká na hranici katastrů Brno-město a Brno-venkov. Nabízená nemovitost je dvoupodlažní nepodsklepená se sedlovou střechou a zatepleným půdním prostorem. Zastavěná plocha rodinného domu je 184 m2, zahrada je o rozloze 421 m2. Celková plocha pozemku je 605 m2. Kolaudace proběhla v roce 2000. Info o ceně v RK.

Lokalita Česká
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 819
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 301 m2
Zastavěná plocha 184 m2
Plocha pozemku 605 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Rodinný dům nabízí užitnou plochu 301 m2. V 1. NP se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, pracovna, koupelna, samostatné WC, předsíň, hala včetně schodiště a garáž. Celková plocha 1. NP je 157 m2. V 2. NP se nachází dva dětské pokoje, ložnice, šatna, koupelna a prádelna, terasa, balkon, přičemž celková plocha 2. NP je 144 m2.

Podlaha je pokryta keramickou dlažbou a dřevěnými parketovými vlysy. Dům má dřevěná euro-okna s dvojitým zasklením a vnitřní bezpečností fólií, vnitřní dveře dřevěné dýhované. Zdrojem tepla je plynový kondenzační kotel Geminox, vytápění teplovodním podlahovým topením a radiátory.

Na zahradě rodinného domu je umístěn bazén se slanou vodou, UV-lampou a protiproudem. Kolem bazénu je dřevěný rošt. Venkovní terasa je kryta motoricky ovládanou markýzou. Na zahradě je dále umístěný dřevěný zahradní altán.

Po domluvě je možné zakoupit i částečné interiérové vybavení – není obsaženo v ceně domu.

Parkování je možné i přímo před domem, nejen v garáži, která má automatická dřevěná vrata s bočním posuvem. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedená energetická náročnost třídy G.

V blízkosti se nachází autobusová zastávka s přímým spojením do centra města Brna s úplnou občanskou vybaveností.

Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

ZFP Reality, s.r.o. Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.