prodej bytu 3+1 Brno Židenice, Slatinská 1

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1 s šatnou, v osobním vlastnictví ve městě Brně, Židenicích. Celková rozloha bytu je přibližně 66 m2, k bytu náleží sklepní kóje, ze společných místností jsou k dispozici kolárna/kočárkárna a společná místnost pro schůze SVJ. V okolí bytového domu se nachází MŠ, ZŠ, obchody, zastávka tramvaje i autobusu a nedaleko zdravotní středisko.

Cena 4 200 000 Kč (za nemovitost)
+ provize RK
Lokalita Brno
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 654
Typ reality Byt
Plocha 66 m2
Energetický štítek E - nehospodárná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 66 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Jedná se o sedmipodlažní bytový dům. Samotný byt se nachází v pátém podlaží a je orientovaný na sever a východ s panoramatickým výhledem na Brno. Dům i byt jsou cihlové. Parkování je možné na ulicích, či parkovištích v okolí domu. Do bytu se vstupuje předsíní (8 m2), z níž jsou přístupné jednotlivé místnosti a šatna (2,4 m2). První místností naproti vstupním dveřím je ložnice (13 m2), vedle které se nachází pracovna (11 m2) s přístupem z téže předsíně. Předsíň samotná disponuje vestavěnou skříní a je zakončena obývacím pokojem (17,6 m2), z něhož se vchází do kuchyně (8,5 m2) se spíží (0,4 m2) a navazujícím balkónkem (2,9 m2). Z kuchyně lze vstoupit zpět do předsíně nebo do přilehlé koupelny (2,6 m2). WC (0,9 m2) je přístupné rovněž ze zmiňované předsíně.
Bytový dům včetně bytu samotného je osazen plastovými okny s dvojsklem. Vytápění je řešeno ústředně dálkovým parovodem. Do bytu samotného je přiveden plyn kvůli plynovému sporáku s elektrickou troubou. 
Energetický štítek zatím nemáme k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost „G“. Byt je volný a ihned k dispozici. K případnému financování koupě lze využít rovněž našich služeb.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Kučera Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.