Prodej bytu 3+1 Brno Židenice, Slatinská 1

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1 s šatnou, v osobním vlastnictví ve městě Brně, Židenicích. Celková rozloha bytu je přibližně 66 m2, k bytu náleží sklepní kóje, ze společným místností jsou k dispozici kolárna/kočárkárna a společná místnost pro schůze SVJ. V okolí bytového domu se nachází MŠ, ZŠ, obchody, zastávka tramvaje i autobusu a nedaleko zdravotní středisko.

Cena 3 800 000 Kč (za nemovitost)
+ provize RK
Lokalita Brno
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 654
Typ reality Byt
Plocha 66 m2
Energetický štítek E - nehospodárná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 66 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Jedná se o sedmipodlažní bytový dům. Samotný byt se nachází v pátém podlaží a je orientovaný na sever a východ s panoramatickým výhledem na Brno. Dům i byt jsou cihlové. Parkování je možné na ulicích, či parkovištích v okolí domu.
Do bytu se vstupuje předsíní (8 m2), z níž jsou přístupné jednotlivé místnosti a šatna (2,3 m2). První místností naproti vstupním dveřím je ložnice (12,8 m2), vedle které se nachází pracovna (10,5 m2) s přístupem z téže předsíně. Předsíň samotná disponuje vestavěnou skříní a je zakončena obývacím pokojem (17,5 m2), z něhož se vchází do kuchyně (8 m2) se spíží (0,4 m2) a navazující lodžií (2,9 m2). Z kuchyně lze vstoupit zpět do předsíně nebo do přilehlé koupelny (2,8 m2). WC (0,9 m2) je přístupné rovněž ze zmiňované předsíně. Uvedené rozměry jsou přibližné.

Bytový dům včetně bytu samotného je osazen plastovými okny s dvojsklem. Vytápění je řešeno ústředně dálkovým parovodem. Do bytu samotného je přiveden plyn kvůli plynovému sporáku s elektrickou troubou.
Energetická náročnost budovy je třída „E“. Byt je volný a ihned k dispozici. K případnému financování koupě lze využít rovněž našich služeb.

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Kučera Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.