Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 o rozloze 55 m2 s balkonem, ulice Dalimilova, Brno - Královo Pole

Jestliže byste se rádi nastěhovali do čistého a novotou vonícího bytu, ve kterém nikdo ještě nebydlel, mám pro vás nově zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 v Brně v Králově poli na ulici Dalimilova. Svojí polohou má užasnou dostupnost do celého Brna, a to díky blízkému nájezdu na Hradeckou a Sportovní ulici, ale přitom jste kousek od vyhledávaného Zamilovaného hájku, neboli Zamilce, který oceníte na procházky v jakémkoliv období.

Cena 4 890 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita Brno - Královo Pole
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1092
Typ reality Byt, 2+1
Energetický štítek C - vyhovující

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 55 m2

Vlastnosti nemovitosti

Byt v osobním vlastnictví.
Dopravní spojení: MHD, vlak.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, plyn.
Celkový počet podlaží: 4 podlaží.
Počet bytů na patře: 3 byty.
 

Popis nemovitosti

Byt se nachází v přízemí revitalizovaného zděného bytového domu a je velice slunný, neboť má okna na tři světové strany. Je složen z předsíně (7,8 m2) s výklenkem, ideálním pro vestavěnou skříň s botníkem, díky které jsou všechny ostatní místnosti neprůchozí, dále z většího pokoje (15,7 m2) s balkonem, druhým pokojem (13,8 m2), který je propojen s kuchyní (7,5 m2), čímž je velice otevřený a vzdušný.

Dále je k dispozici šatna (2,5 m2), nová koupelna a samostatný záchod. K bytu náleží sklep (2,8 m2), celková plocha bytu vč. příslušenství je 55,2 m2.  Z pokoje propojeného s kuchyní se dá velice jednoduchou úpravou udělat naprosto samostatný pokoj, což možná oceníte v případě rodiny nebo při koupi tohoto bytu jako investičního.
 
Bytový dům splňuje energetickou náročnost třídy C. Vytápění bytu je ústřední a ohřev vody lokální plynový. Bytový dům i když prošel revitalizací, nemá žádný úvěr a proto je aktuální měsíční předpis na zálohy za fond oprav, teplo, vodu a služby jen 2 688,- Kč. SVJ má odhlasované nové balkóny, na které má dostatečně našetřeno ve fondu oprav.
 
Pokud se vám byt líbí, jsem vám k dispozici na telefonu i emailu pro případné dotazy a domluvení termínu prohlídky.
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Trtík Lukáš Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.