Prodej prostorného, energeticky úsporného bytu 4+1 s výhledem do zeleně, ulice Gallašova, Brno

Prostornost, praktické uspořádání, klidný výhled do zeleně, to vše nabízí tento byt nacházející se v cihlovém domě ve velmi vyhledávané lokalitě Brno - Štýřice. Atraktivní je díky blízké dostupnosti do samotného centra Brna a na své si přijdou i příznivci aktivního životního stylu, a to díky cyklostezce v blízkém okolí bytu. Vzhledem k dispozicím je byt vhodný zejména pro mladý pár či rodinu s dětmi, jeho využití si však dovedeme představit i jako spolubydlení pro studenty či mladé pracující.

Cena 6 990 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Brno - Štýřice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1117
Typ reality Byt
Energetický štítek B - úsporná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 86 m2

Vlastnosti nemovitosti

Byt je v osobním vlastnictví.
Počet bytů na patře: 4 byty.
Vodovod, voltáž 230 V, plyn, plynovod.
Topení lokální plynové.

Popis nemovitosti

Bytová jednotka je situována v přízemí třípodlažního domu, v jehož okolí je příjemný klid. Byt Vás vítá chytře řešenou předsíní s praktickými úložnými skříněmi. Předsíň má na své pravé straně vstup na WC, na levé se nachází dveře do komory. V komoře je umístěn kotel, bojler a úložný systém. Pokud budete z předsíně pokračovat rovně, přejdete plynule do obývacího pokoje. Z něho po levé ruce vidíte vstup do kuchyně a ložnice, po pravé vás čeká chodba, z níž je pak vstup do koupelny a dalších dvou pokojů.

Okna obytných místností jsou orientována na východ a na západ. Všechny pokoje mají uklidňující výhled do zeleně. Byt je ve velmi dobrém stavu, čerstvě vymalovaný a vyklizený.

K bytu náleží prostorný sklep, jehož velkou výhodou je, že se nachází ihned naproti hlavnímu vchodu do celých sklepních prostor. Je tedy velice dobře přístupný.

Celková plocha bytu je 85,7 m2 (vč. sklepa), přičemž výměry jednotlivých místností jsou následující:

Předsíň - 4,41 m²
Obývací pokoj - 17,66 m²
Kuchyně - 13,66 m²
Pokoj - 12,37 m2
Pokoj - 7,92 m2
Ložnice - 12,38 m²
Koupelna - 3,33 m2
WC - 1,97 m2
Chodba - 1,73 m2
Komora - 2,27 m2
Sklep - 8 m2

Velkou předností tohoto bytu je fakt, že celý bytový dům nedávno prošel kompletní revitalizací. Díky tomu tak disponuje stupněm B energetické náročnosti - velmi úsporný.

Dalším obrovským plusem je široká občanská vybavenost v jeho bezprostřední blízkosti. Najdete tu několik obchodních center a restaurací, fitcentrum, dětská hřiště, školu, školku, gymnázium, poštu, lékárnu a Nemocnici Milosrdných bratří. Na MHD Vám postačí 3 minuty chůze. Velmi snadno se odsud dostanete i na dálnice D1 a D2.

Měsíční náklady spojené s užíváním bytu (fond oprav, vodné, stočné, úklid, komíny, společná elektřina, úvěr) činí 2 830 Kč měsíčně, splátka úvěru na revitalizaci tvoří 5 388 Kč měsíčně, stávající záloha na elektřinu je 1 520 Kč měsíčně a záloha na plyn 2 060 Kč měsíčně.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kateřina Jančík Hájková Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.