Pronájem rodinného domu se zahradou a bazénem o rozloze 605 m2, Česká, Brno - venkov

Exkluzivně nabízíme k pronájmu prostorný rodinný dům s bazénem a zahradou v žádané lokalitě Česká, okres Brno - venkov. Nabízená nemovitost je dvoupodlažní nepodsklepená se sedlovou střechou a zatepleným půdním prostorem. Zastavěná plocha rodinného domu je 184 m2, zahrada je o rozloze 421 m2. Celková plocha pozemku je 605 m2. Kolaudace proběhla v roce 2000. K dispozici od 1. 6. 2021. Doba pronájmu na 18 měsíců s možností prodloužení dle dohody.

Cena 44 000 Kč (za měsíc)
Plus 8 000 Kč /měsíc služby a energie, kauce ve výši 50 000 Kč, plus provize RK ve výši 53 240 Kč vč. DPH
Lokalita Česká
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 819
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 301 m2
Zastavěná plocha 184 m2
Plocha pozemku 605 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Rodinný dům nabízí užitnou plochu 301 m2. V 1. NP se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, pracovna, koupelna, samostatné WC, předsíň, hala včetně schodiště a garáž o celkové ploše 157 m2. V 2. NP se nachází dva dětské pokoje, ložnice, šatna, koupelna a prádelna, terasa, balkon o celkové ploše 144 m2.

Podlaha je pokryta keramickou dlažbou a dřevěnými parketovými vlysy. Dům má dřevěná euro-okna s dvojitým zasklením a vnitřní bezpečností fólií, vnitřní dveře dřevěné dýhované. Zdrojem tepla je plynový kondenzační kotel Geminox, vytápění teplovodním podlahovým topením a radiátory.

Na zahradě rodinného domu je umístěn bazén se slanou vodou, UV-lampou a protiproudem. Kolem bazénu je dřevěný rošt. Venkovní terasa je kryta motoricky ovládanou markýzou. Na zahradě je dále umístěný dřevěný zahradní altán.

Parkování je možné i přímo před domem, nejen v garáži, která má automatická dřevěná vrata s bočním posuvem. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

V blízkosti se nachází autobusová zastávka s přímým spojením do centra města Brna s úplnou občanskou vybaveností.

Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

ZFP Reality, s.r.o. Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.