Prodej RD 5+2, 407m2, CP pozemku 1519m2, garáž, terasa a jezírko v obci Hradčany, Brno - venkov.

Exkluzivně nabízíme prodej dvoupodlažního RD 5+2, 407m2 zastavěná plocha a nádvoří, zahrada 1112m2, CP 1519m2, s garáží, terasou a jezírkem, na ul. Čebínská, Hradčany, Brno - venkov.

Cena 5 500 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Hradčany
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 593
Typ reality Dům
Plocha 407 m2
Energetický štítek A - mimořádně úsporná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 407 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Jedná se o samostatně stojící, dvoupodlažní dům se zastavěnou plochou 8,5 x 13,5 m s možností nástavby. Dům se dá využít i jako dvougenerační.
V přízemí se nachází předsíň, chodba se schodištěm, WC, koupelna, kuchyň + spíž, pokoj, prádelna, 2x sklep. Z pokoje je vstup na zastřešenou terasu.
V 1.NP  je kuchyň, obývací pokoj se vstupem na zastřešený balkón, 2x ložnice, šatna, koupelna, WC, chodba se schodištěm. Pokoje mají samostatné vstupy.
Severní strana je zateplena a má plastová okna. Ostatní okna jsou dřevěná. Vytápění a ohřev teplé vody je řešeno novým plynovým kotlem, dále jsou zde měděné rozvody tepla, El. původní.
Na zahradě jsou ovocné mladé stromy, vinná réva se zavlažováním, dále malé jezírko s čerpadlem a garáž s menším hospodářským stavením. Před domem je krásná předzahrádka. Hradčany jsou obec v okrese Brno - venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Boskovické brázdě, přibližně 3 kilometry jihovýchodně od Tišnova. V obci je k využití kulturní dům, obecní úřad, mateřská školka, obchod a autobusová doprava.

Volný ihned, na domu neváznou žádné věcné břemena ani zástavy. Třída energetické náročnosti domu je prozatím uvedena G, z důvodu nevypracování en. štítku. Pro více informací kontaktujte makléře. 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Miroslav Sýkora Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.