Prodej stavebního pozemku o rozloze 934 m2, Pohořelice, Brno - venkov

Exkluzivně nabízíme do prodeje krásný rovinatý pozemek obdélníkového tvaru v Pohořelicích. Pozemek má strategickou rohovou polohu. Vybudované přístupové cesty z obecní komunikace a zavedené sítě přímo k hranici pozemku samozřejmostí. Jeho celková plocha činí 934 m2. Úhlopříčka pozemku činí 43 m, délka 36 m a šířka 26 m.

Cena 8 000 000 Kč (za pozemek)
Lokalita Pohořelice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1141
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 934 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v lukrativní, ale klidné lokalitě, a přesto mít výborně dostupné centrum města Brna a hledáte tak ideální stavební místo? Mohla by vás tak zaujmout právě nabídka stavebního pozemku nacházejícího se v moderním satelitu klidné ulice v Pohořelicích, žádané lokalitě Jižní Moravy, kde se podobné pozemky nabízejí jen zcela výjimečně.
 
Obec Pohořelice má veškerou občanskou vybavenost a vybízí k velkému množství výletů. Jsou křižovatkou Brna, Mikulova a Znojma. Jestli si vyberete z mnoha cyklostezek, nebo se vydáte na procházku třeba kolem vodní nádrže Nové Mlýny nebo na Pálavské Vrchy, už je jen na Vás. Využít tuto oblast můžete například pro návštěvu některého z vinných sklípků a ochutnat výborná vína.
 
ZFP Reality Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Bc.Radek Kučera,Msc Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.