Prodej chaty s oploceným pozemkem o rozloze 864 m2, Říčany u Brna, Brno - venkov

Exkluzivně nabízíme chatu s vlastním nádherným oploceným pozemkem o celkové výměře 864 m2 v Říčanech u Brna, okr. Brno – venkov, Jihomoravský kraj. Zastavěná plocha činí 21 m2, obytná plocha 37 m2. Výjimečné místo, které se současní majitelé rozhodli opustit po 25 letech užívání letní pohody a hledá své nové majitele, kteří uvítají chatařskou lokalitu s rychlým přístupem přímo do centra Brna, cca 15 minut s nájezdem na D1.

Cena 2 100 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita Říčany u Brna
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1028
Typ reality Rekreační objekty

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 37 m2
Zastavěná plocha 21 m2
Plocha pozemku 864 m2

Vlastnosti nemovitosti

Chata je v osobním vlastnictví.
Dopravní spojení autobus.

 

Popis nemovitosti

K chatě přijíždíte kolem říčanského biotopu určenému ke koupání, který je vzdálený cca 200 m od chaty a je obrovskou přidanou hodnotou lokality, kde se nemovitost nachází. Příjezd možný autem přímo na pozemek chaty, vjezd bránou a možnost parkování pod přístřeškem, na pozemku je v případě návštěv možnost umístit několik aut, ale dá se využít i prostor v blízkosti chaty. Za branou vás hned uchvátí nádherný pozemek s okrasnou zahrádkou, kde se po pravé straně se nachází chata. Při vchodu do chaty máte po pravé straně kuchyňský kout, pak následuje útulný obývací pokoj, u kterého se v přízemí nachází koupelna. Po schodech se dostanete do dalšího patra, kde se nachází ložnice a místnost s úložným prostorem. Z boku chaty se nachází zasklená veranda určená k příjemnému odpočinku uprostřed ojedinělé přírody. Vytápění v chatě zajišťují kamna na tuhá paliva. Ohřev vody v chatě je řešen elektrickým bojlerem. WC je řešeno suchou toaletou.
 
Říčany jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Boskovické brázdě v katastrálním území Říčany u Brna, asi 20 km západně od Brna. Obcí protéká Říčanský potok, někdy označován jako Říčka. Žije zde přibližně 2 100 obyvatel. Dopravní obslužnost v obci Říčany u Brna je zajišťována integrovaným dopravním systémem JmK.
 
Ve městě je veškerá občanská vybavenost školka, škola, potraviny, samoobsluha, pošta, zdravotní středisko, lékárna, 2 restaurace, jídelna, 3 hospody, cukrárna, dětské i fotbalové hřiště, posilovna, sportovní areál, zastávka, sokolovna, drogerie, kadeřnictví, kosmetika, masáže, pečovatelský dům a mnoho dalšího.  Pokud tedy hledáte klid, přírodu a máte rádi sport, cyklostezky nebo procházky lesem, osobní prohlídka vás přesvědčí o tom, jaké možnosti Vám tato chata nabízí.
 
ZFP Reality Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti nejen v oblasti hypotéky, ale také pojištění majetku.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Bc.Radek Kučera,Msc Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.