Prodej dvougeneračního RD 2x 3+1, 212m2, obec Říčany, Brno – venkov.

Nabízíme exkluzivně k prodeji dvougenerační rodinný dům 3+1 v 1. NP a 3+1 v 2.NP v obci Říčany, o celkové započitatelné podlahové ploše (včetně sklepů) přibližně 212 m2.

Cena 4 400 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Říčany
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 638
Typ reality Dům
Plocha 326 m2
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 176 m2
Zastavěná plocha 150 m2

Vlastnosti nemovitosti

konstrukce  domu - smíšená
parkovací stání - ano
topení - plyn
voda - vodovod a vlastní zdroj
sklep - ano

Popis nemovitosti


Obec se rozkládá v Boskovické brázdě asi 18 km západně od města Brna a 4 km severně od města Rosice. V Říčanech se nachází zdravotní středisko, mateřská a základní škola, nákupní středisko, penzion pro seniory, sportoviště a dopravní hřiště pro děti i koupaliště. Veřejná doprava je zajišťována autobusem IDS. 

 

Popis nemovitosti

Jedná se o dvoupodlažní dům, kompletně podsklepený s parkovacím stáním na pozemku. Objekt se nachází v klidné části obce. Dům je převážně cihlový (i tvárnice) se sedlovou střechou, s rozsáhlou půdou s možností půdní vestavby. K nemovitosti přiléhá sklad s navazující zahradou se skleníkem a zahradním domkem.

Do domu se vstupuje zádveřím s následnou chodbou, na kterou navazuje kuchyň. Podél chodby se nachází, na levé straně, ložnice s obývacím pokojem a vpravo druhá kuchyně se spíží, WC a koupelna se sprchovým koutem. Z chodby do 2. NP vede betonové schodiště zakončené předsíní, na níž navazuje chodba a dětský pokoj. Přes chodbu je přístupná koupelna s vanou a WC. Vlevo od chodby se nachází kuchyně a vpravo obývací pokoj. Z něj je přístupná veranda s malou terasou a ložnice, na niž navazuje dětský pokoj přístupný ze zmíněné předsíně. V domě je zaveden plyn z veřejného rozvodu, voda z řadu (dům je napojen i na vlastní studnu) i kanalizace do řadu. Dům je osazen původními dřevěnými - kastlovými okny.

Nemovitost je ohodnocena PENB "G", možnost nastěhování je dle dohody v období léto-podzim 2019. 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Kučera Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.