Prodej dvougeneračního RD, ulice Zámecká, Rosice

Nabízíme exkluzivně k prodeji dvougenerační rodinný dům, 3+1 a 3+1 se společnou chodbou, ve městě Rosice. Další obytné místnosti jsou možné, po rekonstrukci, v suterénu domu (až třígenerační RD). Plocha pozemku včetně domu je přibližně 307 m2, z toho je zastavěná plocha přibližně 184 m2. Rosice se nachází asi 20 km západně od Brna ve výběžku Českomoravské vrchoviny v Boskovické brázdě, v nadmořské výšce 338 m. Ve městě se nachází zdravotní středisko, praktičtí lékaři pro děti i dospělé i veškerá občanská vybavenost.

Cena 4 800 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena bez provize RK a DPH
Lokalita
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 719
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 170 m2
Zastavěná plocha 184 m2
Plocha pozemku 307 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Jedná se o přízemní dům, kompletně podsklepený (některé místnosti jsou obyvatelné), nacházející se v klidnější části města. Dům je ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou, s rozsáhlou a vysokou půdou s možností půdní vestavby. K nemovitosti přiléhá malý dvorek. Majitelé počítají s prodejem i samostatné garáže (17 m2), která se nachází přibližně 150 m od domu (domluva možná).

Do domu se vstupuje chodbou (10,6 m2), která rozděluje nemovitost na poloviny, navazuje na ni schodiště do suterénu a na půdu. Z chodby se vlevo vchází do pokoje (10,5 m2) a na jejím konci vlevo do kuchyňky (9,4 m2). Na tuto navazuje obývací pokoj (19,1 m2) s verandou (4,5 m2), vedle něhož se nachází ložnice (19,5 m2) navazující zpět na pokoj přístupný ze zmíněné chodby. Koupelna a WC náležící k této polovině domu se nachází v suterénu.

Vpravo z chodby se vchází do předsíně (5,4 m2), z níž jsou přístupné koupelna s WC (3 m2), ložnice (18,1 m2) a kuchyň (10,5 m2). Na tuto kuchyň navazuje obývací pokoj (18,7 m2), který je průchozí zpět do předchozí ložnice.  

Půda umožňuje vybudování dalších obytných místností takřka nad celou zastavěnou plochou.

V suterénu se nachází zmíněná koupelna s WC (4,3 m2) pro levou část domu, pokoj (16,4 m2) s předsíní (4,8 m2), dvě kotelny, další obyvatelná místnost, tři sklepní místnosti, dále spíž a WC. Kotelny jsou oddělené a každá vytápí jednu polovinu domu plynovým kotlem. Dům je osazen dřevěnými – kastlovými okny, otopná tělesa byla měněna přibližně v roce 2010.

Dům je obyvatelný, ale vhodný k rekonstrukci. V tuto chvíli probíhá vyklizení domu, proto jsou v inzerci (většinou) fotografie pouze vyklizených místností s nábytkem, jedná se o fotografie přibližně jedné poloviny domu, druhá polovina domu je dispozičně obdobná.

Uvedené plochy místností jsou přibližné (pouze orientační).

Průkaz energetické náročnosti budov v tuto chvíli nemáme k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost „G“, možnost nastěhování je dle dohody.

K případnému financování lze rovněž využít našich služeb.
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Kučera Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.