Prodej bytu 3+1, 57m2 v OV, 2 x sklep, na ul. Husova čtvrť - Rosice u Brna

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 3+1, v osobním vlastnictví, 2.NP nacházející se ve městě Rosice. Celková rozloha bytu je přibližně 57 m2, k bytu náleží 2 sklepy a jedna společná místnost.

Cena 2 300 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Rosice, Husova čtvrť
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 584
Typ reality Byt
Plocha 114 m2
Energetický štítek A - mimořádně úsporná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 57 m2
Zastavěná plocha 57 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Jedná se o třípodlažní bytový dům. Samotný byt je orientovaný na jih a sever a nachází se ve druhém nadzemním podlaží. Dům i byt jsou cihlové. Parkování je možné na ulici, či na parkovištích v okolí domu.
Do bytu se vstupuje chodbou. První místností vlevo je ložnice s vestavěnou skříní, vedle níž se nachází obývací pokoj přístupný z téže chodby. Chodba je zakončena studentským pokojem, kterému sousedí koupelna s WC. Poslední místností je kuchyň, která je přístupná z chodby a nachází se naproti ložnici.
Bytový dům je osazen dřevěnými okny a má vlastní bojler. Vytápění je lokální plynové. Do samotného bytu je přiveden plyn kvůli plynovému sporáku s elektrickou troubou. Kuchyňská linka je součástí bytu a zůstane ponechána, včetně většiny nábytku.
V okolí domu se nachází zeleň s dětskými hřišti a dostatek prostoru k relaxaci a odpočinku. Rosice se nachází asi 20 km západně od Brna ve výběžku Českomoravské vrchoviny v Boskovické brázdě, v nadmořské výšce 338 m. Ve městě se nachází zdravotní středisko, praktičtí lékaři pro děti i dospělé i veškerá občanská vybavenost.

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Kučera Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.