Prodej bytu 3+kk s rozlohou 71 m2 s balkonem, ulice Jiráskova, Zbýšov, Brno-venkov

Hledáte příjemné bydlení v blízkosti Brna? V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme kompletně zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+kk, ke kterému náleží balkon o velikosti 2,2 m2 a 2 sklepy o velikosti 8,6 m2 a 4,3 m2. Dále lze využít i společných prostorů jako je kočárkárna, sušárna a prádelna.

Cena 4 850 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Zbýšov
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1004
Typ reality Byt
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 71 m2
Ostatní plocha 15 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení autobus.
Vodovod, vodoměr teplá i studená voda, voltáž 230 V.
Plyn, topení lokální plynové.
Počet bytů na patře: 2 byty.

 

Popis nemovitosti

Byt se nachází ve 2.podlaží, celkem 3 podlažního bytového domu, který před dvěma lety prošel revitalizací (fasáda, plastová okna) a ve kterém jsou výborné sousedské vztahy. Obrovským benefitem je to, že se jedná o prostřední byt, tudíž zde jsou velice nízké náklady na energie a minimální tepelné ztráty. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Co se dispozice týká, vstupními dveřmi vstoupíme do chodby, ze které můžeme vejít do kuchyně, koupelny s WC, dětského pokoje, nebo obývacího pokoje, odkud vedou dveře dále do ložnice.

V blízkosti bytového domu se nachází MŠ – 261 m, ZŠ – 299 m, ZUŠ 519 m, TJ Baník Zbýšov 665 m, městská knihovna 173 m, Retro kavárna 333 m, potraviny Hruška 355 m, Jednota COOP 668 m, Potraviny Můj obchod 567 m. Najdeme zde veškerou občanskou vybavenost jako kulturní městské centrum, kino atd. Okolní krásná příroda vybízí k procházkám do lesů, kde jsou cesty přizpůsobeny i pro kočárky. 

Zbýšov je město v okrese Brno - venkov. Nachází se jihozápadně od Brna v Boskovické brázdě, v katastrálním území Zbýšov u Oslavan. Žije v něm cca 3 700 obyvatel.

Přibližně 4 km severozápadně od Zbýšova se nachází město Rosice, cca 6 km jižně město Oslavany a ve vzdálenosti cca 19 km leží krajské město Brno. Bydlení ve Zbýšově tak může představovat pro občany dojíždějící za prací do Brna příjemný kompromis mezi venkovským a městským způsobem života.
Největší sportovní organizací ve Zbýšově je fotbalový klub TJ Baník Zbýšov, založený již v roce 1923 Sokolem a ve městě se také nachází krásné letní venkovní koupaliště.

V případě zájmu o prohlídku nemovitosti se na mne neváhejte obrátit. Zdarma Vám pomohu vyřídit i nejvýhodnější financování.
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Koplíková Lucie Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.