Prodej stavebního pozemku o rozloze 1011 m2, obec Zarazice, Veselí nad Moravou

Nabízíme k prodeji zajímavě členěný pozemek ke stavbě rodinného domu o celkové výměře 1 011 m2 s prostorem pro kreativitu majitele, projektanta, případně zahradního architekta. Pozemek se skládá ze tří parcel a nachází se v malebné, klidné části města Veselí nad Moravou v Zaracicích, kousek od hlavní cesty do centra města, na místě bývalé historické zástavby. Z inženýrských sítí není možné zajistit pouze plyn, elektřina a kanalizace vedou k hranici pozemku. Podle územního plánu obce je na tomto pozemku možné plánovat výstavbu. Přístup na pozemek je z veřejné komunikace.

Cena 1 465 300 Kč (za pozemek)
Plus provize RK ve výši 84 700 Kč
Lokalita Zarazice, Veselí nad Moravou
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 951
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1011 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Dopravní obslužnost je velmi dobrá – k vlakové zastávce 6 minut pěšky; k autobusové zastávce 3 minuty pěšky. V centru města Veselí n. Moravou jste veřejnou dopravou za 10 minut, autem za 4 minuty.

Město Veselí nad Moravou má zajištěnu veškerou občanskou vybavenost – MŠ, ZŠ, polikliniku. Naleznete zde i možnosti kulturního a sportovního vyžití – bazén, sportovní hala, sportovně rekreační centrum Baťův kanál, fotbalový stadion a v létě koupaliště. Kdo má raději kulturu, na své si přijde v Městské galerii nebo v Kulturním domě, kde se konají divadelní představení nebo může zajít do kina, případně relaxovat v příjemných prostorách Městské knihovny.

Kdo rád nakupuje, má na výběr ze čtyř supermarketů – Billa, Penny Market, Kaufland a Lidl, ale jsou zde i další menší obchody.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Navalaná Šárka Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.