Prodej prostorného RD 6+2 s pozemkem o rozloze 2 430 m2 s garáží, obec Hovorany

Sníte o krásném domě pro velkou rodinu nebo o penzionu ve vinařsky významné oblasti dolnomoravského úvalu? Nyní si můžete svůj sen splnit. Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme prostorný rodinný dům o velikosti 6+2 s možností podnikání v malebné vinařské oblasti Hovorany. Jedná se o dvoupodlažní řadový dům, postavený z cihel v roce 2002, s plochou zastavěné plochy a nádvoří 938 m2, se zahradou o ploše 1492 m2, na které najdeme ovocné stromy a 11 m hlubokou studnu s užitkovou vodou.

Cena 9 000 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Hovorany
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 945
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 241 m2
Zastavěná plocha 284 m2
Plocha pozemku 2430 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: autobus, vlak.
Vodoměr: studená i teplá voda.
Vodovod + studna (užitková v.), voltáž 230 V, 380 V.
Plyn, kanalizace, topení lokální plynové.

Popis nemovitosti

V přízemí se nachází prostorná hala se schodištěm, spíž, kuchyň s jídelním koutem propojená s obývacím pokojem, koupelna s wc a ložnice. V patře jsou 4 pokoje, kuchyň, terasa, místnost připravená na koupelnu s wc a je zde také možnost přístavby dalších pokojů nad technickými místnostmi. Dvůr disponuje kotelnou a technickými místnostmi, venkovním posezením, sklepem a budovou, postavenou v roce 2007, která měla sloužit jako autodílna se vstupem do zahrady.
 
RD je zateplený, má plastová okna, je napojen na elektřinu, plyn, vodovod, kanalizaci, kabelovou televizi, wifi a je vytápěn krbovými kamny v obývacím pokoji nebo plynovým kotlem. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.
 
Obec Hovorany leží na hlavním tahu Hodonín - Brno. Za pouhých 16 minut tak můžeme navštívit město Hodonín nebo Kyjov, za 14 min krásný zámek Milotice, za 9 min rozhlednu Vyšičko u Mutěnic nebo za 40 min město Brno. V okolí se nachází také spousta cyklostezek a v katastru obce se nachází i přírodní rezervace Hovoranské louky se vzácnými suchomilnými rostlinami. V obci najdeme základní a mateřskou školu, poštu, čerpací stanici, 5 autobusových zastávek, 2 prodejny COOP, řeznictví, drogerii a papírnictví, cukrárnu, pekárnu, střelnici a zdravotní středisko s praktickým lékařem pro dospělé, pro děti, stomatologii a gynekologii.
 
Pro Hovorany jsou typické i kulturní akce jako krojové hody, které jsou zde 2x do roka a žijí také sportem. Najdeme zde proto i sportovní areál s fotbalovými hřišti, tenisovými kurty a dětská hřiště.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Koplíková Lucie Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.