Prodej RD o dispozici 6+1 o rozloze 175 m2 se zahradou 762 m2, ulice Václavská, Křenovice u Slavkova

Exkluzivně Vám nabízíme prodej rodinného domu se zahradou v obci Křenovice, 3 km od Slavkova u Brna. Jedná se o řadový dům na konci a jeho dokončení proběhlo přibližně v roce 1970. Dům je v současné době ve stavu započaté rekonstrukce. Aktuálně je dispozice domu 6+1. Užitná plocha domu je 175 m2. Rozloha zahrady je 762 m2, plus vnitřní dvorek 203 m2.

Cena 5 451 680 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Křenovice u Slavkova
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1053
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 175 m2
Zastavěná plocha 378 m2
Plocha pozemku 1140 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: autobus, vlak.
Umístění ve středu obce - centrum.
 

Popis nemovitosti

K domu je vypracovaný projekt, který může být přizpůsoben požadavkům nového majitele. Rozložení navrhované současným architektem zahrnuje: obývací pokoj, kuchyni, 3 dětské pokoje, ložnici, koupelnu, 2 WC, z nichž jeden je samostatný a 2 technické místnosti. Do domu se dostanete dvěma vchody. Z chodby, která je situovaná do zahrady,  můžete dále vstoupit do dalších místností. V současné době je v domě i výměnek se třemi místnostmi, které mohou sloužit pro ubytování případně další realizace nového majitele.

Současný stav zahrnuje také garáž z ulice s novými vraty. Okna a dveře jsou nové plastové. V domě jsou instalovány nové elektro rozvody a rozvody pro topení. Vytápění je nyní na plynový kotel, který je zapojený, funkční a slouží také pro temperování domu. Napětí v domě je 230 V a 400 V. Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je sveden do kanalizace. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická třída G.

Sedlová střecha domu má novou krytinu, vazba je původní a zachovalá. Kopaná studna v současné době není funkční.

Prostorná zahrada na rovině umožňuje velké možnosti pro její využití, je oplocená a vjezd na ni je branou z obecní komunikace.

Obec Křenovice leží 3 km jihozápadně od Slavkova u Brna na březích potoka Rakovce v průměrné nadmořské výšce 216 m n. m. Leží na křižovatce železničních tratí Brno – Přerov a Brno – Veselí nad Moravou, a současně v blízkosti dálnice D1. Do centra Brna se tak občané mohou pohodlně dopravit do půl hodiny. Křenovice spadají od roku 2005 do IDS JMK.

V obci se nachází mateřská i základní škola, zdravotnická zařízení, pošta, sportovní hala a letní otevřená sportoviště, knihovna, sběrný dvůr aj. Podnikatelskými aktivitami jsou zajištěny veškeré služby pro občany (např. obchody se smíšeným zbožím, restaurace, cukrárna, bistro, kosmetické služby, kadeřnictví, jazykové kurzy, trafika, květinová síň a mnoho dalších). Obcí prochází cykloturistické značené trasy a turistické trasy.
Obec se pyšní velmi bohatým společenským a kulturním životem. V roce 2001 se umístila na prvním místě v okresním kole soutěže „Vesnice roku“.

ZFP Reality Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti nejen v oblasti hypotéky, ale také pojištění majetku.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Mgr. Martin Valihrach Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.