Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou a garáží, obec Čermákovice

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům 3+1 se zahradou a garáží v obci Čermákovice. Plocha pozemku včetně domu je přibližně 504 m2. Nemovitost je vhodná k rekonstrukci. Malá obec Čermákovice s necelými 100 obyvateli se nachází přibližně 11 km západně od Moravského Krumlova, na středním toku řeky Rokytné. Vzhledem k velikosti obce je občanská vybavenost minimální, v obci se nachází obchod s potravinami, ostatní občanská vybavenost je v nedalekých Vémyslicích, kde je dopravní obslužnost zajištěna autobusovou dopravou (zastávka je vzdálena zhruba 180 m) a ve zmíněném městě Moravský Krumlov.

Cena 3 300 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK 5 % + DPH
Lokalita Čermákovice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 916
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 101 m2
Zastavěná plocha 75 m2
Plocha pozemku 504 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: autobus.
Vodoměr: studená voda, voltáž 230 V.
 

Popis nemovitosti

Jedná se o zděný, přízemní, řadový ukončující dům s podkrovím, který je podsklepený pod více než polovinou půdorysu. Nemovitost je vhodná k rekonstrukci a náleží k ní prostorná garáž.

Do domu se vstupuje předsíní (5,8 m2), na níž navazuje koupelna s WC a sprchovým koutem (6,1 m2), vlevo od předsíně se nachází kuchyně s vestavěnou skříní (12 m2). Vpravo vedle předsíně leží pokoj (14,5 m2), na který navazuje obývací pokoj (17 m2) se vstupem na přilehlou verandu (7,8 m2). Z verandy je vybudováno vnitřní schodiště do podkroví, které má užitnou plochu přibližně 16 m2.

Dům samotný je připojen na obecní vodovod a elektřinu, plyn je přiveden pouze do kuchyně. Vytápění je realizováno přímotopy. Nemovitosti nejsou osazeny ohřevy vody, ohřev vody je připojen pouze ke sprchovému koutu.

Uvedené plochy místností jsou přibližné (pouze orientační). Dům je ohodnocen energetickou náročností „G“, možnost nastěhování je dle dohody. K případnému financování lze rovněž využít našich služeb.

Prohlídky jsou možné pouze každou středu v časech 15:00 – 16:30 a to po předchozí domluvě minimálně dva dny předem.

Pro bližší informace a prohlídku volejte realitního zprostředkovatele.

 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Kučera Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.