Prodej RD 1+1 o rozloze 53 m2 s garáží a pozemkem 789 m2, obec Smrčná, okres Jihlava

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný domek v obci Smrčná na Vysočině, 15 minut jízdy autem od Jihlavy a 5 minut od nájezdu na dálnici E50 směr Praha/Brno. Přestože je obec Smrčná menší obec, najdete zde pro spokojené bydlení vše potřebné – školku, víceúčelové dětské hřiště, lesní hřiště Vranov, poštu, obchod, jehož zásobování zajišťuje obchodní řetězec COOP, knihovnu, hostinec a hlavně oceníte okolní přírodu. Další služby jako základní školy, střední školy, supermarkety, obchodní centra, lékařskou péči, nemocnici, kulturu a další možnosti pro volnočasové aktivity naleznete v 9 km vzdálené Jihlavě. Dostupnost autem, případně autobusovou linkou Dopravního podniku města Jihlavy. Informace o ceně v RK.

Lokalita Smrčná
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1241
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 53 m2
Zastavěná plocha 53 m2
Plocha pozemku 789 m2

Vlastnosti nemovitosti

Voltáž: 230V a 380V, vodovod, vlastní studna, plynovod, vodoměr - studená voda, kanalizace – možnost připojení se na přípojku na hranici pozemku. Vytápění: krbová kamna + vafky.

 

Popis nemovitosti

Dům se nachází v klidné části, kousek od lesa, na velmi mírně svažitém, spíše rovinatém pozemku o rozloze 789 m2. Udržovaná zahrada skýtá skvělý prostor pro relaxaci, ale i zahradničení a sadařství – je zde několik zdravých ovocných stromů – 3 jabloně, 1 švestka a dominantou je mohutná třešeň. Nutno podotknout, že v obci Smrčná je k dispozici i pálenice. 😊

Součástí pozemku je kůlna o rozloze cca 15 m2, nádrž na dešťovou vodu o objemu 8 m3 a vlastní studna – voda je pouze užitková. Dům je napojen na obecní vodovod. Parkování je možné jak před domem, tak i na pozemku za plotem. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Současná obytná plocha domu je o velikosti 53 m2, dispozice 1+1 + samostatné WC + koupelna. Dům je částečně podsklepen, s možností vybudování obytného podkroví. Vyžaduje celkovou rekonstrukci, ta již započala v roce 2022. Jsou zde rozvody plynu a elektřiny, přípojka na kanalizaci je u hranice pozemku. Topení zatím na tuhá paliva. Z domku je možné vybudovat originální bydlení, v klidném, přírodou obklopeném a přitom snadno dostupném místě.

Oslovilo Vás kouzlo přírody, možnost vytvořit si jedinečný domov? Neváhejte a zavolejte mi, ráda se s Vámi setkám a celým místem provedu.


 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Navalaná Šárka Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.