V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost 3+1, ZP 199m2, v obci Rančířov u Jihlavy.

Jedná se zemědělskou usedlost o celkové výměře pozemku 1353 m2, zastavěná plocha 199 m2, hospodářské budovy 354 m2, nacházející se v obci Rančířov u Jihlavy.

Cena 1 900 000 Kč (za nemovitost)
plus provize RK
Lokalita Jihlava Rančířov
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 685
Typ reality Dům
Plocha 1353 m2
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1353 m2

Vlastnosti nemovitosti

konstrukce  domu - smíšená
parkovací stání

 
školka
škola
lékař
obchod
pošta
služby
 

Popis nemovitosti

Obytná část se skládá z přízemí a 1. patra. V přízemí je vstupní chodba, kuchyň s vestavěnými kamny, komora, kterou lze předělat na pokoj a místnost se sprchovým koutem, WC se nachází mimo budovu na dvoře (suché WC). V patře jsou 3 další místnosti. Půda je vhodná k přebudování na podkrovní místnosti, krovy jsou zachovalé, střecha z eternitu. Zdivo domu je smíšené, rok výstavby cca 1895. Dvůr je uzavřený na obytnou část navazují hospodářské budovy.
 
Dům lze využít k rekreačnímu i trvalému bydlení, kde je potřeba rekonstrukce. Odpad je řešen jímkou na vyvážení, v obci je vybudovaná kanalizace, která vede před domem stejně jako připojení plynu a obecní vodovod. Voda v domě je z vlastní studny, která je na vlastním pozemku cca 200 m od domu, je řádně zanesená v KN s povolením do roku 2047. Vytápění v domě je řešeno kamny na TP.
 
Veškerá občanská vybavenost je v Jihlavě, která je dostupná autobusem, zastávka 500m a MHD, zastávka je cca 2 km od domu.
 
V případě zájmu o prohlídku nebo doplňujících dotazů kontaktujte makléřku s domluvením termínu.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Helena Doležalová Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.