Prodej klidného RD s užitnou plochou 335 m2 se zahradou, ulice Český Herálec, Herálec

Pokud vážně uvažujete o koupi bezvadně funkčního a moderního rodinného domu, který se nachází na samém okraji obce, obklopený klidnými sousedy v dalších rodinných domech a famózní přírodou na dohled i na dosah, mám pro Vás skutečnou lahůdku. Exkluzivně nabízíme k prodeji RD v obci Herálec ležící v severovýchodní části kraje Vysočina na úpatí nejvyšších vrcholů chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy (Devět skal 836 m, Žákova hora 810 m nad mořem).

Cena 9 420 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Herálec
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 956
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 335 m2
Zastavěná plocha 138 m2
Plocha pozemku 741 m2
Obytná plocha 254 m2
Ostatní plocha 81 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: autobus.
Vodoměr: studená voda.
Vodovod, kanalizace, voltáž 400 V.
Topení ústřední tuhá paliva.

Popis nemovitosti

Pro příznivou polohu v bezprostřední blízkosti téměř panenských lesů je Herálec vyhledávaným výchozím místem pro ozdravné a relaxační vycházky do hvozdů, kde v porostu převládá smrk a jedle.

TEĎ NEZÍSKÁVÁTE POUZE DŮM! ZÍSKÁVÁTE SKUTEČNÉ ZÁZEMÍ, KTERÉ VÁM POSKYTNE TOLIK POTŘEBNÝ KLID A RADOST ZE ŽIVOTA! V okolí domu se už nebude dále stavět, takže všechny současné vyhlídky jsou napořád!

V přízemí domu máte k dispozici samostatnou pracovnu s toaletou, prostornou koupelnu s toaletou, kuchyň s jídelním stolem a velkou obývací místnost s krbem. V prvním patře máte k pohodlnému užití 4 samostatné pokoje, velkou šatnu a koupelnu s toaletou. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Máte k dispozici garáž pro jedno osobní auto, jako součást domu a stání pro další vozy před garáží.  Ve sklepě domu se nachází kotelna. Prostorná udržovaná zahrada Vám nabízí sezení pod pergolou.

Výborná občanská vybavenost, dojezdová vzdálenost do okresního města Žďáru nad Sázavou je 17 km. Pokud se chcete dozvědět více informací, neváhejte a domluvte si prohlídku. Ráda Vás osobně provedu.

Aktualizace: vyřízena dotace na tepelné čerpadlo!

Máte zájem o tuto nemovitost?

Martina Vítková Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.