Prodej rodinného domu o rozloze 95 m2 se zahradou 5 165 m2, obec Smiřice - část obce Trotina, okres Hradec Králové

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům s výjimečně zajímavým rozlehlým pozemkem, a to exkluzivně prostřednictvím naší realitní kanceláře. Obojí se nachází 7 minut cesty autem z Hradce Králové. Z Prahy se sem v současné době dostanete za pouhých 70 minut. Po dostavbě dálnice bude dosažitelnost z Prahy ještě rychlejší. Dům se nachází v těsné blízkosti obce Smiřice, která má více než 2 800 obyvatel a veškerou potřebnou občanskou vybavenost a dopravní tepny.

Cena 3 600 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK vč. DPH
Lokalita Smiřice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 778
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 95 m2
Zastavěná plocha 185 m2
Plocha pozemku 5828 m2

Vlastnosti nemovitosti

Konstrukce budovy cihla.
Parkování - garáž na pozemku.
Voda vlastní zdroj, voltáž 230 V, topení- ústřední tuhá paliva.
Plyn není zaveden.
Dopravní spojení vlakem, autobusem, vlastní doprava.
 

Popis nemovitosti

Dům vyžaduje kompletní rekonstrukci. Alternativou je výstavba nového domu. Stavební pozemek má výměru 663 m2. Součástí nemovitosti je krásný pozemek, na kterém lze realizovat cokoliv. Například chov koní nebo jiných zvířat. Je tak velký, že by se sem vešel i atletický ovál o délce 400 metrů.

Co o nemovitosti píší její současné majitelky?     
"Po odchodu tatínka, vášnivého zahrádkáře, nám zůstal dům a velká zahrada se spoustou rozličných stromů a keřů. Poblíž pozemku protéká potok a dodává místu jedinečnou atmosféru. My již hospodaříme jinde. A tak nám nezbývá, než místo, kde po mnoho let žili a zahradničili naši předkové, prodat. Zahrada nabízí krásný pohled na stromy a zeleň. Přijeďte se na ni podívat a posoudíte sami. Hledáme někoho, kdo o toto krásné místo bude dále pečovat a využije zahradu třeba k pěstování ovoce a zeleniny. Můžete si díky ní zajistit potravinovou soběstačnost. Dům má obytné přízemí, kde jsou čtyři pokoje. Je částečně podsklepen. Má elektropřípojku. Dále kopanou studnu s vodárnou a přívodem do domu. Obecní vodovodní řád je vyveden před domem. Vytápění lokální. U domu je garáž, dílna, kůlna, suché WC s jímkou a skleník. Po stavební úpravě dům poskytne pohodlné rodinné bydlení s velkým potenciálem využití prostorné zahrady. Třída energetické náročnosti G."

Slovo realitního zprostředkovatele na závěr. Pokud toužíte mít vlastní dům nebo chatu pár kilometrů za Hradcem a k němu velkolepou zahradu, je tato nemovitost pro Vás ideální. Unikátní pozemek se zahradou Vám umožní realizovat Vaše plány a sny. Díky dokonalé poloze a velikosti pozemek nikdy neztratí na hodnotě. 

Jako bonus Vám - v případě potřeby - pomůžeme s financováním a zajistíme levnou hypotéku (aktuálně 1,59% nebo 1,64% p.a.). 

Využijte kontaktu níže a domluvte si prohlídku nemovitosti. 
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

ZFP Reality, s.r.o. Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.