Prodej skiareálu včetně parcely o rozloze 237 000 m2 a včetně vybavení, Žacléř - Prkenný Důl

Po 28 letech úspěšného provozování jednoho z tradičních krkonošských lyžařských areálů se jeho majitel a provozovatel rozhodl zredukovat své podnikatelské aktivity. Naskytuje se tak jedinečná příležitost. Příležitost koupit si prosperující lyžařský areál včetně velmi zajímavého movitého i nemovitého majetku, který je v ceně.

Lokalita Žacléř
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1114
Typ reality Komerční prostory

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 237000 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve skiareálu vyrostlo několik generací českých sjezdových lyžařů. Díky svým parametrům jej lze označit za ideální rodinný lyžařský areál s velmi prostornými sjezdovkami. Nachází se ve východní části Krkonoš. Cesta z Hradce Králové sem trvá 65 minut osobním vozem a je tak snadno dostupný pro celé Východní Čechy.  
 
Skiareál Žacléř Prkenný Důl se prodává jako celek (https://www.skizacler.com). Tedy včetně rozsáhlých parcel (237 000 m2), nemovitostí, vybavení a potřebných technologií. Parcely jsou k prodeji uzpůsobeny tak, aby se shodovaly s plochou sjezdovek a celého areálu. Prodej skiareálu má dvě další alternativy. Jednou je pronájem parcel (sníží se tak výrazně prodejní cena). Druhou alternativou je prodej i dalších parcel, které přesahují plochu areálu a sjezdovek. K dispozici je potom plocha přesahující 400 000 m2 a to za atraktivní cenu. Současné vlastnictví parcel, na kterých se lyžuje, je jedna z velkých výhod tohoto skiareálu.
 
Součástí prodeje je oblíbený skibar, zasněžovací systém, lyžařské vleky, pokladna, rolba Kässbohrer 400D a další vybavení, které umožňuje novému majiteli areál okamžitě začít provozovat. Současný majitel nabízí kompletní předání know-how a podporu při předávání areálu během jedné lyžařské sezóny tak, aby vše proběhlo hladce.
 
V Prkenném Dole došlo a stále dochází k velké výstavbě nových objektů zvyšujících lůžkovou kapacitu lokality. 

Celý skiareál včetně movitého i nemovitého majetku považujeme za velmi atraktivní investici, a to hned z několika důvodů. Její koupi vám jako specialisté na lyžařské areály doporučujeme. Ohledně alternativ, prohlídek i ceny kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.