Prodej stavebního pozemku 1803m2, Dolní Pertoltice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Dolní Pertoltice v blízkosti města Frýdlant. Pozemek je na katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost a zbořeniště, v územním plánu obce je ale veden jako stavební pozemek.

Cena 333 555 Kč (za nemovitost)
cena je uvedena bez provize RK, cena za m2 činí 185 Kč
Lokalita Dolní Pertoltice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 711
Typ reality Pozemek
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1803 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek nacházející se v obci Dolní Pertoltice. Tato obec ležící ve Frýdlantském výběžku je ve vzdálenosti cca 8 km severně od města Frýdlant.

Rozloha parcely je 1 803 m2 a je rovinatého charakteru na slunečném místě. K pozemku vede obecní příjezdová cesta, v okolí je pár domků, jde tedy o klidné místo vhodné pro bydlení. Přivedena elektřina a obecní voda.

Pozemek je na katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost a zbořeniště, v územním plánu obce je ale veden jako stavební pozemek.

Co se týče občanské vybavenosti, v obci se nachází obchod, dětské hřiště, muzeum, knihovna, restaurace či fotbalové hřiště. Dopravu zde zajišťují pravidelné autobusové linky. Škola a školka se nachází v nedalekých Habarticích, v Bulovce či ve Frýdlantě (doprava zajištěna školními autobusovými linkami).

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Mgr. Vendula Brožová Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.