Prodej patrového RD o rozloze 321 m2 s pozemkem 305 m2, ulice Rýmařovská, Ryžoviště

Exkluzivně nabízíme prodej prostorného rodinného domu v obci Ryžoviště v podhůří Jeseníků. Jedná se o typickou německou stavbu z roku 1912 s dřevěnými ozdobnými prvky fasády, krovu a balkónu. Dům je situován na rovinatém pozemku v centru obce. V roce 2020 prošel rekonstrukcí vč.výměny rozvodů vody v plastovém potrubí a elektřiny provedené v mědi. V celém prvním patře a částečně i v přízemí jsou plastová okna s izolačními dvojskly. V domě je ústřední topení s možností vytápění kotlem na tuhá paliva nebo plynovým kotlem. Ten je v současnosti z důvodu vysokých cen plynu odpojen, není tedy nutné platit měsíční poplatky za plynoměr. Plyn je ale možné kdykoliv opět připojit. Ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem. Komín na tuhá paliva je nově vyvložkován v r. 2020. Info o ceně v RK.

Cena 2 590 750 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Ryžoviště
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1131
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 321 m2
Zastavěná plocha 197 m2
Plocha pozemku 305 m2
Obytná plocha 215 m2
Ostatní plocha 106 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dům je v osobním vlastnictví.
Dopravní spojení: autobus.
Vodoměr: studená voda.
Vodovod, voltáž 380 V.
Plyn, topení etážové, ústřední tuhá paliva.

Popis nemovitosti

Dům s pozemkem o celkové rozloze 305 m2, s možností vybudování garáže na vlastním pozemku, je v současné době upraven v přízemí k podnikání, kde je malý útulný hostinec.

Suterén domu je pod částí domu a tvoří jej kotelna s kotlem na tuhá paliva a místnost jako sklad paliva o celkové ploše 27 m2.

Přízemí domu disponuje jedním pokojem, lokálem, výčepem, malou kuchyní a sociálním zařízením vč. WC pro vozíčkáře. Dům se prodává včetně veškerého vybavení. Z přízemí je vstup na zahradu, v současnosti rozdělenou na část soukromou s pergolou a část náležící hostinci s venkovním posezením.

V 1.patře se nachází vybavený mezonetový byt 4+1 o ploše skoro 100 m2 s jedním pokojem v podkroví.

Ve 2.patře se nachází půda. Díky plnohodnotnému schodišti vedoucího až na půdu, je zde prostor pro vybudování samostatného bytu.

Nabízí se zde několik možností využití domu podle představ nového majitele. Dům je vhodný pro nadstandardní bydlení v 1.patře s možností kombinace podnikání v přízemí. Další možností je úprava domu na malý penzión s pokoji v prvním a druhém patře a pohostinstvím a kuchyní v přízemí nebo úprava domu na 3 samostatné byty, v každém patře jeden.

Dům je možné financovat hypotékou. Nabídku Vám připravíme bezplatně po dohodě s naším finančním specialistou přímo na míru. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická třída G.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Stach Radomír Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.