Pronájem bytu 1+kk o rozloze 31 m2 v domě s pečovatelskými byty v obci Ryžoviště, okres Bruntál

Nabízíme pronájem hezkého bytu 1+kk v domě s pečovatelskými byty v obci Ryžoviště okres Bruntál k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Pečovatelské služby je možné objednat u terénních služeb města Rýmařov. Byt je určen pro nájemníky starší 65 let nebo pro osoby se zdravotním handicapem. Byt je k dispozici od 1.7.2023.

Cena 2 932 Kč (za měsíc)
Plus 4 068 Kč/měsíc služby a energie, bez kauce, plus provize RK ve výši 5 500 Kč
Lokalita Ryžoviště
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1201
Typ reality Byt, 1+kk
Energetický štítek C - úsporná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 31 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: autobus.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, topení etážové.
Společné prostory: kolárna, úklidová komora.
Celkový počet podlaží: 3 podlaží.
Celkový počet bytů na patře: 7 bytů.

Popis nemovitosti

Byt je v přízemí, je bezbariérový a vhodný i pro pohyb na invalidním vozíku, v domě je i výtah. Byt je nově vybudovaný v roce 2018, dispozičně dobře řešený a prosvětlený o velikosti 31 m2, vhodný pro jednu až dvě osoby. V celém bytě je nová elektroinstalace, Ú.T. centrální. Spotřeba vody, el. energie a topení jsou měřeny měřidly pro tento byt. PENB je C.

V předsíni a kuchyni je PVC, v koupelně s WC keramická dlažba a obklady. V kuchyni je elektrický sporák, kuchyňská linka s elektrickým ohřívačem vody.

Dům se nachází v klidné části této lokality v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené. Dům se nachází cca 150 m od náměstí a zastávky autobusů. Obec se nachází 5 km od hlavní silnice mezi Bruntálem a Olomoucí.  V okolí obce možnost pěších nebo cyklo výletů v krásné přírodě.

Cena nájmu 2.932,- Kč + zálohy na spotřebovanou energii. Nájemné společně se zálohami na energie se hradí měsíc dopředu. Celková cena nájemného vč. záloh na energie je 7.000,-  Kč. Vyúčtování záloh na energie se provádí jednou ročně podle skutečné spotřeby. Kauce se nepožaduje.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Stach Radomír Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.