Pronájem hezkého bytu 1+kk v domě s pečovatelskými byty v obci Ryžoviště, okres Bruntál

Nabízíme pronájem hezkého bytu 1+kk v domě s pečovatelskými byty v obci Ryžoviště okres Bruntál k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Pečovatelské služby je možné objednat u terénních služeb města Rýmařov. Tyto služby nejsou zahrnuty v nájemném. Byt je v přízemí, je bezbariérový a vhodný i pro pohyb na invalidním vozíku, v domě je výtah. Byt je nově vybudovaný v roce 2018, dispozičně dobře řešený a prosvětlený o velikosti 31 m2, vhodný pro jednu až dvě osoby.

Cena 2 500 Kč (za nemovitost)
Plus 3 100 Kč/měsíc služby a energie, bez kauce, plus provize RK ve výši 5 500 Kč
Lokalita Ryžoviště
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 971
Typ reality Byt, 1+kk
Energetický štítek C - vyhovující

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 31 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: autobus.
Vodoměr: teplá i studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, topení etážové.
Společné prostory: kolárna, úklidová komora.
Celkový počet podlaží: 3 podlaží.
Celkový počet bytů na patře: 7 bytů.

Popis nemovitosti

V celém bytě je nová elektroinstalace, Ú.T. centrální. Spotřeba vody, el. energie a topení jsou měřeny měřidly pro tento byt. V předsíni a kuchyni je PVC, v koupelně s WC keramická dlažba a obklady. V kuchyni je elektrický sporák, kuchyňská linka s elektrickým ohřívačem vody.

Dům se nachází v klidné části této lokality v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené. Dům se nachází cca 150 m od náměstí a zastávky autobusů. Obec se nachází 5 km od hlavní silnice mezi Bruntálem do Olomoucí. V okolí obce možnost pěších nebo cyklo výletů v přírodě.

Cena nájmu 2 500 Kč + zálohy na spotřebovanou energii. Nájemné společně se zálohami na energie se hradí měsíc dopředu. Celková cena nájemného vč. záloh na energie je 5 600 Kč. Vyúčtování záloh na energie se provádí jednou ročně podle skutečné spotřeby. Kauce se nepožaduje.

Byt je určen výhradně pro nájemníky starší 65 let nebo pro osoby se zdravotním handicapem. Byt je k dispozici od 1. 5. 2022.
Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Stach Radomír Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.