Pronájem hezkého bytu 1+kk v domě s pečovatelskými byty v obci Ryžoviště, okres Bruntál

Exkluzivně nabízíme pronájem hezkého bytu 1+kk v domě s pečovatelskými byty v obci Ryžoviště okres Bruntál k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Pečovatelské služby je možné objednat u terénních služeb města Rýmařov. Tyto služby nejsou zahrnuty v nájemném. Byt je v 3. NP, je bezbariérový a vhodný i pro pohyb na invalidním vozíku, v domě je výtah. Byt je nově vybudovaný v roce 2018, dispozičně dobře řešený a prosvětlený o velikosti 30 m2, vhodný pro jednu až dvě osoby. K dispozici od 1. 8. 2021.

Cena 2 239 Kč (za měsíc)
Plus 2 061 Kč /měsíc služby a energie, bez kauce, plus provize RK ve výši 5 500 Kč vč. DPH
Lokalita Ryžoviště
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 882
Typ reality Byt
Energetický štítek C - vyhovující

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 30 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení: auto, autobus.
Vodovod, vodoměr: studená, voltáž 230 V.
Topení: etážové.
Byt je v obchodním majetku.
K dispozici kolárna,úklidová komora.

Popis nemovitosti

V celém bytě je nová elektroinstalace, ústřední vytápění je centrální. Spotřeba vody, el.energie a topení jsou měřeny měřidly jen pro tento byt. V předsíni a kuchyni je nové PVC, v koupelně s WC nová dlažba a keramické obklady. V kuchyni je elektrický sporák, kuchyňská linka s elektrickým ohřívačem vody.

Dům se nachází v klidné části této lokality v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem. Okolí domu je upravené. Dům se nachází cca 150 m od náměstí a zastávky autobusů. Obec se nachází 5 km od hlavní silnice z Bruntálu do Olomouce.  V okolí obce možnost pěších procházek v přírodě.

Cena nájmu 2 239,- Kč + zálohy na spotřebovanou energii. Nájemné společně se zálohami na energie se hradí měsíc dopředu. Celková cena nájemného vč. záloh na energie je 4 300,- Kč. Vyúčtování záloh na energie se provádí jednou ročně podle skutečné spotřeby. Kauce na byt se nepožaduje.

Byt je určen výhradně pro nájemníky starší 65 let nebo pro osoby se zdravotním handicapem. Byt je k dispozici od 1.8.2021.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Stach Radomír Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.