Prodej prostorného RD 6+1 s pozemkem o rozloze 789 m2, ulice Chotěbuzská, Albrechtice u Českého Těšína

Exkluzivně nabízíme prodej prostorného rodinného domu v klidné části obce Albrechtice. Dům je situován v mírném svahu s nerušeným výhledem do údolí a na protější Loucký les. Dům s pozemkem o celkové rozloze 789 m2, s možností vybudování garáže v přízemí a samostatně stojící technickou budovou. Dům je v současné době upraven k podnikání s možností úpravy na běžné bydlení nebo kombinace podnikání v přízemí a bydlení v prvním patře. Informace o ceně v RK.

Lokalita Albrechtice u Českého Těšína
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 939
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 140 m2
Zastavěná plocha 120 m2
Plocha pozemku 789 m2

Vlastnosti nemovitosti

Dopravní spojení autobus.
Vodoměr: studená voda, vodovod, voltáž 230 V.
Parkování na pozemku.
Umístění v klidné části obce.

Popis nemovitosti

Přízemí domu disponuje čtyřmi pokoji, sociálním zařízením a kotelnou. První patro disponuje velkou místností se zařízeným a vybaveným barem, kuchyní, dvěma pokoji, sociálním zařízením a balkónem na jižní stranu. Všechny pokoje jsou vybavené sprchovacími kouty, případně vanou. Jeden pokoj s velkou vířivkou pro 4 osoby. Dům se prodává včetně veškerého vybavení.

V roce 2015 dům prošel částečnou rekonstrukcí. V celém domě byla vyměněna okna za plastová, proběhlo zateplení fasády, výměna vstupních dveří a výměna hydroizolace střechy. Topení plynovým kotlem bylo doplněno v roce 2010 úsporným kotlem na tuhá paliva s automatickým přikládáním. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizace je řešena tříkomorovým septikem s přepadem do trativodu. Dům má vlastní venkovní i vnitřní kamerový systém. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G. Za domem stojí samostatně stojící hospodářská budova a psí kotec.  Vzhledem k podlahové ploše domu cca 140 m2 a velkým pozemkem, nabízí nemovitost široké možnosti využití, jak k rodinnému bydlení, tak i k podnikání. Autobusová zastávka 750 metrů, 1,5 km do centra obce, 9 km do Českého Těšína.

Dům je možné financovat hypotékou. Nabídku Vám připravíme bezplatně po dohodě s naším finančním specialistou přímo na míru.

V této lokalitě ojedinělá nabídka. Na prohlídku, kde vám poskytnu více informací, se těší Radomír Stach.


 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Stach Radomír Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.