Prodej hotelu Akademie v rekreační oblasti Hrubá Voda, 10 716 m2 , obec Hlubočky

Nabízíme k prodeji hotel Akademie Hrubá Voda, který se nachází v těsné blízkosti obce Hlubočky, nedaleko památkové rezervace UNESCO Olomouc v rekreační oblasti Hrubá Voda. Z dálnice D1 je to 15 minut od sjezdu 281 Přáslavice. Hotel je ideálním místem pro svatby, firemní akce, cykloturistiku, rodinné oslavy, relaxační rodinné pobyty a vzhledem k dispozicím a vybavenosti celého komplexu hotelu lze tento objekt využít například i jako dům pro seniory či obdobné zařízení. Objekt nabízí ubytování ve 30 pokojích v kategorii ***Superior, 5 seminárních sálů, wellness a velkou romantickou zahradu s jezírkem. Součástí je samozřejmě stylová restaurace pro 120 hostů, nechybí ani prostorné terasy a velké parkoviště pro 80 aut a 2 autobusy. Okolí hotelu nabízí atraktivní využití pro návštěvníky – např. nejdelší bobovou dráhu v ČR ve Ski areálu Hlubočky kousek od hotelu, ZOO Olomouc, atd. Prodejní cena bude stanovena dohodou.

Lokalita Hlubočky
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 783
Typ reality Komerční prostory

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 2411 m2
Zastavěná plocha 683 m2
Plocha pozemku 10716 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Ubytování
Hotel nabízí bezbariérový vstup pomocí speciální zvedací plošiny. Celková ubytovací kapacita hotelu činí celkem 57 lůžek a 19 přistýlek. K dispozici je 1 bezbariérový pokoj, 1 apartmán a 1 business apartmán, s celkovou kapacitou 74 osob.

Hotel Akademie Hrubá Voda je členem AHR ČR a je certifikován pro období 2016 – 2020 jako HOTEL ****

Skladba pokojů zahrnuje jeden jednolůžkový pokoj, 4 jednolůžkové pokoje s přistýlkou, 6 dvoulůžkových pokojů a 19 dvojlůžkových pokojů s přistýlkou, apartmán a business apartmán.  

Vybavení pokojů: toaleta se sprchovým koutem (apartmán s vanou), TV se satelitním příjmem, lednice (business apartmá a apartmá), některé pokoje jsou vybaveny: minibarem, fénem na pokoji, bezpečnostním zámkem na čipovou kartou. 

Wine & Spa
Hotelový wellness areál poskytuje široké možnosti relaxace s nabídkou několika druhů masáží a rituálů. Součástí je Whirlpool vířivá vana pro 4 osoby, finská a parní sauna.
 
Další vybavenost hotelu
V hotelu je k dispozici 5 plně klimatizovaných seminárních sálů, které je možno variabilně uspořádat. Sály jsou klimatizovány a vybaveny audiovizuální technikou. Ve všech sálech je přístup denního světla s možností zatemnění. Všechny sály jsou pokryty WI-FI signálem s připojením k internetu. Zajištěno ozvučení, dataprojektory, plátna v rozměrech 200 x 175 cm.  Obě letní terasy mají kapacitu 40 osob a navazují na hotelovou restauraci. Za vstupem do hotelové haly je lobby bar, s kapacitou 35 míst, součástí služeb lobby baru je projekční televize a posezení u krbu.

Více informací na:  www.hotelhrubavoda.cz

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Martin Žvátora Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.