Prodej parcely o rozloze 4 114 m2 v obci Spojil, okres Pardubice

V dobách ekonomických výzev a složitých geopolitických situací se již tradičně objevují velmi zajímavé investiční příležitosti. Jedna taková se vám od 15.12.2022 právě naskytuje. Jedná se o rozsáhlou parcelu v obci Spojil. Na této parcele dnes stojí solární elektrárna a přináší majitelům parcely zajímavý pasivní příjem. Parcela se nachází v obci Spojil. Ta je vzdálená pouhé 3 kilometry od centra Pardubic. Jedná se o velmi atraktivní oblast. Oblast Spojil je vyhledávána zejména lidmi z vyšší střední vrstvy ke stavbě rodinných domů. Informace o ceně v RK.

Lokalita Spojil
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1125
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 4114 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Na parcele stojí nyní solární elektrárna. Ta má jiného majitele. Ten se nebrání prodeji této elektrárny. Majiteli parcely (jedná se o parcely 149/1 a 149/2) tak pronájem této parcely přináší zajímavý pasivní příjem a smluvně jej má zajištěný ještě po dobu dalších sedmi let. 
 
Výhody koupě této parcely? Je jich celá řada. Nachází se ve velmi atraktivní lokalitě, která je vyhledávána pro stavbu rodinných domů. Dovolujeme si tvrdit, že je to momentálně nejžádanější lokalita ke koupi parcel v okrese. Stavební parcely se zde prodávají až za 11.000,- Kč za m2. Obec je neprůjezdná, takže zde obyvatelé nejsou rušeni dopravou. Je zde možnost sportovního vyžití. Tradičně například jízda na koni. Spojil je obklopen lesy. Je zde objektivně jedno z nejčistších ovzduší v kraji. Výhodou je i to, že Spojil je samostatná obec. 
 
Nevýhody? Solární elektrárna na parcele má nyní jiného majitele (ten se však nebrání jejímu prodeji). Parcela je nyní v katastru vedena jako trvalý travní porost.    
 
Jako specialisté na komerční nemovitosti tuto parcelu vnímáme jako skvělou investiční příležitost. Pokud si ji koupíte, získáte tím minimálně po dobu příštích sedmi let zajímavý pasivní příjem z jejího pronájmu majiteli elektrárny. Nebo kupte parcelu i solární elektrárnu. Tím získáte příjem v řádech milionů v průběhu příštích sedmi let. A co je na koupi dále atraktivní? Je to situace do budoucna. Parcela se časem velmi pravděpodobně stane parcelou stavební. Doporučujeme se podívat na přiložené fotografie, ze kterých je patrná situace s výstavbou v jejím bezprostředním okolí. 
 
Kontaktujte nás a zjistěte detaily a domluvte si s námi prohlídku na místě. 
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.