Prodej hezkého dvougeneračního RD, o rozloze 225m2, pozemek 677m2, město Svitavy

Exkluzivně nabízíme krásný dvougenerační rodinný dům po celkové rekonstrukci se dvěma bytovými jednotkami, ZP 141m2, UP 225m2, pozemek 677 m2, sklep, garáž, nacházející se ve městě Svitavy.

Cena 4 145 200 Kč (za nemovitost)
cena je již uvedena vč. provize RK a DPH
Lokalita Svitavy
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 597
Typ reality Dům
Plocha 366 m2
Energetický štítek A - mimořádně úsporná

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 225 m2
Zastavěná plocha 141 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Rodinný dům je cihlový, samostatně stojící z roku 1988 kde proběhla celková rekonstrukce v roce 2008.  Dům je udržovaný v dobrém stavu.
V  přízemí domu, se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1, dále pak v patře je další byt 3+1 (jedna místnost o výměře 40 m2, která je rozdělena odstranitelnou stěnou), vstup do jednotlivých bytů je samostatný ze společného schodiště, další prostory a vybavení (nedokončená sauna, ochlazovací bazének) v suterénu. Byty mají oddělené ústřední vytápění s kotli na plyn. Zahrada u domu je rovinná se skleníkem a dřevěnou kůlnou. Bezproblémový přístup z veřejné komunikace p.č. 1851/1. Parkování je možné v garáži a na veřejné komunikaci.
Poloha domu je ve městě Svitavy, ulice V Polích, v okrajovější zástavbě. V okolí převažují rodinné domy. Bydlení je vhodné pro klidné rodinné bydlení. Služby, školy, obchody, lekář,  vše dostupné. Do centra Svitav 15 min. pěšky, 5 minut autem nebo autobusem, autobusová zastávka 50 m, vlak.
Třída energetické náročnosti domu je prozatím  uvedena G, z důvodu nevypracování en. Štítku. Pro více informací kontaktujte makléře.

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Čížek Vám poskytne více informací.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.