Prodej RD se 3 byty o dispozici 1+1, 3+1 a 4+kk se zahradou, obec Strakov

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům se třemi byty o dispozici 3+1, 4+kk a 1+1 v obci Strakov. Na dům navazuje hospodářská část s letní místností, 2 chlévy a skladem na nářadí. Dále pak prostorná stodola a 4 garáže. Budovy se rozprostírají okolo uzavřeného nádvoří. Naproti domu se nachází zahrada.

Cena 7 300 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena vč. provize RK. V případě více zájemců může být cena licitována.
Lokalita Strakov
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 927
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 250 m2
Zastavěná plocha 228 m2
Plocha pozemku 1812 m2
Ostatní plocha 212 m2

Vlastnosti nemovitosti

Umístění v klidné části obce.
K RD náleží 4 garáže.
Dalšími nejbližšími městy v okolí jsou: Česká Třebová (12 km), Svitavy (16 km), Ústí nad Orlicí (23 km).
 

Popis nemovitosti

Rodinný dům, hospodářská stavení a garáže stojí na vlastním pozemku o velikosti 928 m2. Na ten navazují pozemky se zahradou o výměře 884 m2 a ostatní plocha na pozemku o výměře 212 m2. Zastavěná plocha rodinného domu je 228 m2. Budova domu je ve velice dobrém udržovaném stavu po rekonstrukci, která probíhala v letech 2010 a 2017. Hospodářská část je po částečné rekonstrukci.

Dům je částečně podsklepen. Vstup do sklepa je z předsíně v 1.NP. Odtud je i vstup na schodiště do 1. patra. V přízemí se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1, která zahrnuje předsíň, kuchyň, obývací pokoj, ložnici, chodbu, koupelnu a WC. Dále se zde nachází kotelna s boilerem a prostorná chodba.

V 1. patře jsou dva samostatné byty o dispozici 4+kk a 1+1. Byt 4+kk obsahuje předsíň, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, ložnici, dva dětské pokoje a koupelnu s WC. Z tohoto bytu je vstup na pavlač, která slouží k letnímu posezení. Byt 1+1 zahrnuje 2 pokoje, chodbu a koupelnu s WC. Dále je odtud vstup na schodiště na půdu, kde je prostor pro půdní vestavbu.

Dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na pelety. O ohřev vody se stará elektrický boiler. Odpadní vody jsou svedeny do septiku. Elektřina je k dispozici s napětím 230 V a 380 V. Plyn pro sporák je přiveden z tlakové láhve. Z důvodu nevypracování energetického štítku je uvedena energetická třída G.

Do Strakova se dopravíte nejen autem, ale i autobusem. V obci se nachází obecní úřad, hostinec, Kaple Panny Marie a Strakovský rybník. Na východ od obce se rozprostírá rozsáhlý les. Nejbližším městem je Litomyšl, a to ve vzdálenosti 4 km. Zde je plná občanská vybavenost.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Martin Štefka Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.