Prodej rodinného domu 2+kk se zahradou, pozemkem o rozloze 693 m2, obec Chrastavec

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům 2+kk se zahradou v obci Chrastavec. Plocha pozemku včetně domu je přibližně 693 m2, z toho je zastavěná plocha přibližně 110 m2. Nemovitost je vhodná k částečné rekonstrukci. Malá obec Chrastavec s přibližně 200 obyvateli se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji přibližně 12 km severně od Letovic, 5 km jižně od Březové nad Svitavou a zhruba 20 km od Svitav. Vzhledem k velikosti obci je občanská vybavenost minimální, v obci se nachází obchod s potravinami, obecní úřad, hřbitov a kostel. Ostatní občanská vybavenost je v okolních obcích Březová nad Svitavou a Letovice, kde je dopravní obslužnost zajištěna autobusovou dopravou (zastávka je vzdálena zhruba 100 m).

Cena 2 300 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK 5 % + DPH
Lokalita Chrastavec
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 902
Typ reality Dům
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 68 m2
Zastavěná plocha 110 m2
Plocha pozemku 693 m2

Vlastnosti nemovitosti

Parkování možné na pozemku.
Vodoměr:studená voda.
Vodovod, plyn, plynovod, jímka.
Voltáž 230 V.
Topení lokální plynové.

Popis nemovitosti

Jedná se o samostatně stojící, přízemní, částečně podsklepený dům zasazený do okolního svahu. Dům je z cihlového zdiva s kamennými sklepy a sedlovou střechou. Nemovitost je vhodná k rekonstrukci, ale obyvatelná. Dům umožňuje i vybudování obytného podkroví. V rámci rekonstrukce již byly zhotoveny nové rozvody elektřiny a vody a nové topení včetně vyvložkování komína.

Do domu se vstupuje chodbou (8,1 m2), z níž je přístupný přístavek skladu (5 m2), koupelna (3,8 m2), WC (1,5 m2) a obývací pokoj s dětským pokojem a kuchyňským koutem (tvar písmene „L“, 40 m2). Vedle obývacího pokoje se nachází ložnice (15 m2).

Na chodbu dále navazuje sklad (7,9 m2) s následným vstupem na okolní pozemky. Zahrada svažitá s atypickým tvarem pozemku (viz. přiložené fotografie).

Dům samotný je připojen na obecní vodovod, elektřinu i plyn, pouze kanalizace je svedena do jímky.

Uvedené plochy místností a nemovitostí jsou přibližné (pouze orientační).

Dům je ohodnocen energetickou náročností „G“, možnost nastěhování je dle dohody. K případnému financování lze rovněž využít našich služeb.

Prohlídky jsou možné pouze každé úterý v časech 15:00 – 16:30 a to po předchozí domluvě minimálně dva dny předem (dům je obýván rodinou s malými dětmi). Pro bližší informace a prohlídku volejte realitního zprostředkovatele.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

David Kučera Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.