Prodej stavební parcely o rozloze 1 899 m2, Žamberk

Hledáte novou stavební parcelu v podhůří Orlických hor? Právě taková bude k dispozici od počátku měsíce července. Z parcely je nádherný výhled na české hory a lyžařské svahy. Ve známém lyžařském středisku Říčky v Orlických horách jste za 25 minut cesty autem. Z parcely je vidět dokonce přímo na sjezdovku. Tuto novou stavební parcelu si vám dovolujeme nabídnout exkluzivně prostřednictvím naší realitní společnosti. Parcela se nachází ve městě Žamberk. A to ve velmi atraktivní lokalitě, což vám potvrdí i místní obyvatelé. S nádherným výhledem do blízké i vzdálené krajiny (foto). Jedná se o periferní část města Žamberk. Lokalita je nově zastavěná a s dobrými sousedy. Je zde klid. Žádný zápach. Nulové riziko povodní.

Cena 2 300 000 Kč (za pozemek)
Plus provize RK ve výši 139 150 Kč
Lokalita Žamberk
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 868
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 1899 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Město Žamberk má více než 6000 obyvatel. Je zde veškerá občanská vybavenost. Oblast je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreaci či turistiku.

Speciálně lyžaři ocení rychlou dostupnost do známých lyžařských středisek. Do Říček se dostanete za 25 minut autem. Na svahy v Deštném v Orlických horách je to jenom 39 minut. Cesta na nejenom Moraváky oblíbenou Dolní Moravu trvá pouze 37 minut.

Nyní důležité technické parametry. Výměra parcely je 1 899 m2. Číslo parcely 2308. Je dostatečně velká na to, aby se mohla rozdělit na dvě parcely a bylo možno zde postavit dva domy. Což vám město umožňuje. V případě zájmu vám pomůžeme s prodejem části parcely. V této oblasti to bude velmi snadné. Po okraji parcely vede městský vodovod a je možné se na něj připojit. Podél cesty, která sousedí s parcelou, vede městská kanalizace a je možné se na ni připojit (částečně vidíte na foto). Připojení na elektřinu prostřednictvím ČEZ. Připojení na zemní plyn v této oblasti není. Máme pro vás připravené všechny potřebné kontakty pro řešení vodovodu a kanalizace.

V případě zájmu vám zajistíme financování. Ještě stále žijeme v době nízkých hypotečních sazeb. Naše vlastní hypoteční specialistka aktuálně sjednává hypotéky se sazbou 1,99% p.a.. Zajistíme vám rovněž nižší platby za energie, než je na trhu běžné, a to prostřednictvím naší dceřiné společnosti.

Spojte se se mnou a po úvodním informačním telefonátu se můžeme domluvit na prohlídce této atraktivní stavební parcely.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.