Prodej stavební parcely o rozloze 2 128 m2, Horský Resort Buková Hora - Čenkovice

Exkluzivně nabízíme v Čenkovicích zasíťovanou stavební parcelu. V českém horském středisku, které má budoucnost před sebou. Tato dvojparcela je jako stvořená pro milovníky český hor v zimním i letním období, ať jste zapálení sjezdaři, běžkaři, cyklisté nebo turisté. Během lyžařské sezóny vám umožňuje z parcely vstoupit rovnou na modrou sjezdovku lyžařského areálu Čenkovice a na lyžích sjet přímo k dolní stanici lyžařského vleku nebo do sítě běžkařských stop upravovaných pro klasiku i bruslení. Lyžařský areál Čenkovice je napojen na areál Červená voda na druhé straně Bukové hory. Letní cyklotrasy se táhnou po celém hřebenu s návazností na systém cyklotras v Orlických horách. Zimní i letní rekreaci nabízejí blízká centra Dolní Morava, Kouty (30 min) nebo přehrada Pastviny a Dlouhé stráně (20 min). Informace o ceně v RK.

Lokalita Čenkovice
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1030
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 2128 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Tuto dvojparcelu tvoří parcela 196/31 o výměře 940 m2 a druhá navazující parcela 196/32 o výměře 1188 m2. Třebaže by to bylo možné, doporučujeme tuto dvojparcelu nerozdělovat a nechat ji v celku. Získáte tak prostor pro stavbu jednoho či více soukromých nebo komerčních objektů (penzionu), které vám mohou přinášet radost i výnosy po celý rok. Zároveň tak dostanete možnost udržet si krásný výhled do velké vzdálenosti bez rušení okolními objekty.

Výhody této dvojparcely jsou zjevné již na první pohled. Nachází se v nadmořské výšce 800 m.n.m., proto zde můžete očekávat velmi dobré sněhové podmínky. Obě dvě parcely 196/31 a 196/32 jsou zasíťované. Je zde vedena voda, obecní kanalizace, elektřina. Především je ale z parcely pohádkový výhled do blízké i vzdálené krajiny (foto). Jedná se o rozvíjející se turistickou destinaci s množstvím vyhlídek v blízkosti vrcholu Buková hora a Suchý vrch ve výšce 958 m.n.m., resp. 995 m.n.m..

Další podstatnou výhodou je dostupnost. Z Olomouce se vozem do resortu dostanete za 67 minut. Z Hradce Králové a Pardubic za 79 minut. Základní služby jsou dostupné v obci Čenkovice, kompletní potom v Lanškrouně vzdáleném cca 10 min.  Přes dobrou dostupnost je obec Čenkovice tichým a klidným místem, které si zachovává civilizací nezkažený horský ráz v létě i zimě.

Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči a rozhodnete se rovnou na místě. Tato lokalita Vás okouzlí! Jako specialisté na lyžařské areály vřele doporučujeme tuto dvojparcelu koupit a investovat tak do vlastní rekreace nebo komerčního objektu. Pronajímané objekty v údolí bývají rezervované na roky dopředu.

Spojte se s námi a domluvte si prohlídku této atraktivní dvojparcely.  
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

MUDr. Jan Hýsek Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.