Prodej bytu 3+1 o rozloze 76 m2 s balkonem, sklepem, ulice Na Vinici I., Nepomuk

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 o podlahové ploše 76 m2 v klidné části Nepomuku. Bytová jednotka se nachází ve zděném bytovém domě v 2. NP bez výtahu.

Cena 2 800 000 Kč (za nemovitost)
Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.
Lokalita Nepomuk
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 1196
Typ reality Byt, 3+1
Energetický štítek G - mimořádně nehospodárná

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Užitná plocha 76 m2

Vlastnosti nemovitosti

Byt je v osobním vlastnictví.
Dopravní spojení: autobus, vlak.
Celkový počet podlaží: 3 podlaží.
Počet bytů na patře: 2 byty.
Společné prostory: mandl, kolárna / kočárkárna.
Vodoměr: studená voda.
Vodovod, voltáž 230 V, topení lokální plynové (vlastní plynový kotel), plyn.
 

Popis nemovitosti

Součástí bytu: Předsíň, kde se nachází v současné chvíli samostatně stojící lednice, plynový kotel a pračka. Koupelna s vanou, samostatné WC. Kompletně vybavená kuchyně (okno s orientací na východ). Prostorný obývací pokoj s balkónem, který bude v rámci rekonstrukce opláštění budovy vyměněný za prostornější/širší (okno s orientací na západ). Ložnice (okno s orientací na východ), další pokoj/ložnice momentálně sloužící jako dětský pokoj (okno s orientací na západ). K dispozici 2x samostatný sklep (cca 2x3m + cca 1,5x3m) a společné prostory ve sklepní části (mandl, kočárkárna apod.).

Byt byl před 2mi lety částečně zrekonstruován včetně výměny některých elektrorozvodů. Je vhodný k bydlení bez nutné potřeby jakýchkoliv úprav, avšak doporučujeme v budoucnu rekonstrukci koupelny a WC (současný stav těchto prostor je zohledněn v ceně). Během této rekonstrukce se nabízí i drobná úprava dispozice jádra dle potřeb a představ nového majitele.

Dále byt disponuje nejen vlastním moderním automatickým plynovým kotlem s vysokou účinností spalování, ale také napojením na komín umožňující instalaci krbové vložky.

Bytový dům, ve kterém se nabízený byt nachází, v současné chvíli prochází rekonstrukcí opláštění, jejíž součástí je i zateplení a výměna balkónů. Zateplení střechy včetně veškerých oprav bylo již provedené v roce 2022.

Vzhledem k prostředí, ve kterém je dům umístěn, kde v jeho bezprostřední blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost se spoustou vzdělávacího, hracího, sportovního i rekreačního vyžití, a to včetně venkovních bazénů. Byt je vhodný nejen pro mladé aktivní rodiny až s 2mi dětmi, ale i prakticky pro kohokoliv, kdo má rád klidné prostředí v blízkosti centra malého města (pěšky za 7 minut) i kláštera Zelená hora, kam se od dveří dostanete klidnou procházkou za 20 minut.

Do vzdálenosti cca 500 m najdete například: dětské i moderní víceúčelové hřiště, venkovní areál s bazény, skatepark, mateřskou i základní školu, základní uměleckou školu, městskou knihovnu, obchody, restaurace, pivní lázně a lékaře. Autem do centra města dojedete za 3 minuty (pěšky za 7 minut).

Měsíční náklady na bydlení 9 400,- Kč (cca 4 100,- fond oprav + vodné a stočné, 5 300,- zálohy na plyn + elektřinu). Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Kromě přiložených fotografií doporučujeme shlédnout úvodní video prohlídku, která obsahuje nejen ukázku nabízeného bytu či sklepních prostor, ale poodhalí také blízké okolí.

V případě potřeby vám rádi pomůžeme i s financováním této nemovitosti.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Bc. Jana Vaňková Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.