Prodej stavebního pozemku a dalších přináležících pozemků, zemědělské usedlosti, garáž, dílna, Osek u Hořovic, okres Beroun.

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme prodej pozemků, zemědělské usedlosti o dispozici 3+1 s garáží, dílnou, nacházející se v Oseku u Hořovic, vzdálený pouhých 30 minut jízdy autem od Prahy a 15 minut od Berouna.

Cena 7 000 000 Kč (za nemovitost)
Plus provize RK
Lokalita Osek u Hořovic
Odkaz na mapu
Stav nabídky aktuální
Číslo 709
Typ reality Pozemek

Poučení spotřebitele - Ke stažení

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

Plocha pozemku 17703 m2

Vlastnosti nemovitosti

Popis nemovitosti

Tato stavba stojí na pozemku o výměře 514m2, na něj navazuje zahrada o rozloze 861m2 a také ovocný sad 3221m2. Zahrada má obrovský potenciál, protože se jedná o stavební pozemek. Na sad navazují další pozemky 3399m2, které se v současné době využívají jako pole. K domu také patří další polní pozemky o rozloze 5736m2 a 1784m2, dále les 2188m2, které se nachází v okolí obce. Celková plocha všech pozemků činí 17.703m2, čímž se tato stavba s přilehlými pozemky nabízí jako skvělou příležitostí například k provozování farmy, chovu koní, ubytování či k bydlení nebo k rekreaci.

Tento dům s úžasnou atmosférou se nachází v klidné lokalitě na okraji brdských lesů a v současné době je užíván k rekreaci jako chalupa. Na pozemku se nachází budova bývalé stodoly, která je přestavěna na ateliér, vhodný k umělecké činnosti či k ubytování.

Dům, zemědělská usedlost o dispozici  3+1 se sklepem, garáží, dílnou, který je napojen na elektřinu, plyn, veřejný vodovod a navíc má i vlastní dvě studny. Odpad je sveden do jímky. Vytápění je zajištěno plynovými wafkami. Dále lze zde využít podkroví, které je vhodné k vestavbě dalších obytných místností. Dům se prodává včetně zařízení a je ihned k dispozici.

Třída energetické náročnosti domu je prozatím uvedena G, z důvodu nevypracování energetického štítku.  

Doporučujeme prohlídku, více informací u makléře. Případné financování Vám pomůžeme zajistit, spolupracujeme s 12 bankami a 3 stavebními spořitelnami.
 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Bc. Jana Vaňková Vám poskytne více informací.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.